Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Stanowczo!


kaja-maja28

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Audiatur ad altera pars.


Pan poeta 2 ma prawo do obrony. Podobnie jak każdy uczestnik dowolnej zbiorowości, musi być traktowany zgodnie z kodeksem postępowania, a zatem może wypowiedzieć się we własnej sprawie. Poza tym uważam, że Panią poniosło w jednym aspekcie - zakazywanie odwiedzin komukolwiek jest sprzeczne z duchem forum i kilkoma punktami Regulaminu.
Jeśli decyzja o banie ma wynikać z ankiety, to ja się sprzeciwiam, co uzasadniam charakterem wypowiedzi Pana poety 2. Zwrot do peela może mieć charakter wulgarny, ponieważ nie obraża osób fizycznych ad personam, jeśli nie ma on charakteru pomówienia ani urażenia dóbr osobistych.

Z pozdrowieniami,
Krzysztof Meler.

PS Powinna Pani umieścić adres, pod którym, według Pani, dokonano złamania Regulaminu, czyli:
[url]www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=69859#dol[/url]. Kontekst pozwala zrozumieć wypowiedź oskarżanego, a więc jego umieszczenie jest wskazane. Faktycznie powinien dokonać tego powód (kaja-maja 28).
PS 2 Poza tym forum to nie jest właściwe miejsce dla tego typu wniosków. Chyba odpowiedniejsza jest opcja "Zgłoś złamanie regulaminu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Audiatur ad altera pars.


Pan poeta 2 ma prawo do obrony. Podobnie jak każdy uczestnik dowolnej zbiorowości, musi być traktowany zgodnie z kodeksem postępowania, a zatem może wypowiedzieć się we własnej sprawie. Poza tym uważam, że Panią poniosło w jednym aspekcie - zakazywanie odwiedzin komukolwiek jest sprzeczne z duchem forum i kilkoma punktami Regulaminu.
Jeśli decyzja o banie ma wynikać z ankiety, to ja się sprzeciwiam, co uzasadniam charakterem wypowiedzi Pana poety 2. Zwrot do peela może mieć charakter wulgarny, ponieważ nie obraża osób fizycznych ad personam, jeśli nie ma on charakteru pomówienia ani urażenia dóbr osobistych.

Z pozdrowieniami,
Krzysztof Meler.

PS Powinna Pani umieścić adres, pod którym, według Pani, dokonano złamania Regulaminu, czyli:
[url]www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=69859#dol[/url]. Kontekst pozwala zrozumieć wypowiedź oskarżanego, a więc jego umieszczenie jest wskazane. Faktycznie powinien dokonać tego powód (kaja-maja 28).
PS 2 Poza tym forum to nie jest właściwe miejsce dla tego typu wniosków. Chyba odpowiedniejsza jest opcja "Zgłoś złamanie regulaminu".


Pan, pani krzysztofie też nie mysli, że peel to kaja-maja?

ok, to wytłumacze


Jestem szalona...

Jestem szalona,bo ponosi mnie,
gdy nie ma Ciebie obok mnie.

Jestem szalona,bo stałam
się kochanką księżyca,
a wiatr pcha mnie
w jego ramiona.

Jestem szalona,
bo nie mogę oprzeć
jemu się,
to przy nim tańczę walca.

Jestem szalona,
bo on mnie porywa
do tańca.

Jestem szalona....




--------------------------------------------------------------------------------

Dnia: Dzisiaj 01:37:37, napisał(a): kaja-maja28
Komentarzy: 1946


--ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


jestem jebnięta, co peel na to?




--------------------------------------------------------------------------------

Dnia: Dzisiaj 01:49:27, napisał(a): Pan poeta 2
Komentarzy: 446












teraz sporostowanie - dałem tylko dośc wulgarny, ale zgodny z zasadami forum koncept nazwania peela w wierszu kaji-maji ''jestem jebnieta'', to zapewn wyostrza kunszt wiersza i warsztatu, więc jeśli by biorąc pod zasadę że peel to nie autor kompletnie nie rozumiem tej zawiści, kompletnie



pzodr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szalona...

Jestem szalona,bo ponosi mnie,
gdy nie ma Ciebie obok mnie.

Jestem szalona,bo stałam
się kochanką księżyca,
a wiatr pcha mnie
w jego ramiona.

Jestem szalona,
bo nie mogę oprzeć
jemu się,
to przy nim tańczę walca.

Jestem szalona,
bo on mnie porywa
do tańca.

Jestem szalona....


Pamiętam gdzieś przeczytałem takie słowa na nieszufladzie albo tutaj właśnie "na tym portalu oceniamy wiersze nie siebie" niech pani o tym nie zapomina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę,że Pan poeta powinien ugryść się najpierw w język,zanim coś chce powiedzieć lub napisać.
'jestem jebnięta' a 'szalona'-to 2a różne spostrzeżenia,chyba,że poeta o tym nie wie?
a po drugie j,polski mamy taki ładny nie trzeba go łaciną nadrabiać.
sądzę ,ze to tylko tak potrafją ludzie bardzo znerwicowani.
Jest przysłowie;
'Nigdy nie siedz w okopie
przy kimś,
kto jest odważniejszy od Ciebie'
Można być odważnym i nie znaczy,że przy tym się jest głupim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Audiatur ad altera pars.


Pan poeta 2 ma prawo do obrony. Podobnie jak każdy uczestnik dowolnej zbiorowości, musi być traktowany zgodnie z kodeksem postępowania, a zatem może wypowiedzieć się we własnej sprawie. Poza tym uważam, że Panią poniosło w jednym aspekcie - zakazywanie odwiedzin komukolwiek jest sprzeczne z duchem forum i kilkoma punktami Regulaminu.
Jeśli decyzja o banie ma wynikać z ankiety, to ja się sprzeciwiam, co uzasadniam charakterem wypowiedzi Pana poety 2. Zwrot do peela może mieć charakter wulgarny, ponieważ nie obraża osób fizycznych ad personam, jeśli nie ma on charakteru pomówienia ani urażenia dóbr osobistych.

Z pozdrowieniami,
Krzysztof Meler.

PS Powinna Pani umieścić adres, pod którym, według Pani, dokonano złamania Regulaminu, czyli:
[url]www.poezja.org/debiuty/viewtopic.php?id=69859#dol[/url]. Kontekst pozwala zrozumieć wypowiedź oskarżanego, a więc jego umieszczenie jest wskazane. Faktycznie powinien dokonać tego powód (kaja-maja 28).
PS 2 Poza tym forum to nie jest właściwe miejsce dla tego typu wniosków. Chyba odpowiedniejsza jest opcja "Zgłoś złamanie regulaminu".


Pan, pani krzysztofie też nie mysli, że peel to kaja-maja?

ok, to wytłumacze


Jestem szalona...

Jestem szalona,bo ponosi mnie,
gdy nie ma Ciebie obok mnie.

Jestem szalona,bo stałam
się kochanką księżyca,
a wiatr pcha mnie
w jego ramiona.

Jestem szalona,
bo nie mogę oprzeć
jemu się,
to przy nim tańczę walca.

Jestem szalona,
bo on mnie porywa
do tańca.

Jestem szalona....




--------------------------------------------------------------------------------

Dnia: Dzisiaj 01:37:37, napisał(a): kaja-maja28
Komentarzy: 1946


--ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


jestem jebnięta, co peel na to?




--------------------------------------------------------------------------------

Dnia: Dzisiaj 01:49:27, napisał(a): Pan poeta 2
Komentarzy: 446












teraz sporostowanie - dałem tylko dośc wulgarny, ale zgodny z zasadami forum koncept nazwania peela w wierszu kaji-maji ''jestem jebnieta'', to zapewn wyostrza kunszt wiersza i warsztatu, więc jeśli by biorąc pod zasadę że peel to nie autor kompletnie nie rozumiem tej zawiści, kompletnie



pzodr

Pan Krzysztof o tym wie. Przedstawiał tylko wszystkie drogi ewentualnej obrony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...