Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

marudzenia insomniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Anyż w mleku?
Warto spróbować?
Serio pytam, bo nigdy nie używałem.
Trudno sypiać "pod czakramem" (np. u nas na Wawelu takie zimne mury).
"Ząbki" mądrości bolą, fakt, sama mondrość też czasem nieźle daje w łeb.
Jak widzisz Autorko - szukam zaczepienia, żeby w niego wejść, porozgryzać.
Podoba mi się kursywa, bardzo.
pzdr. b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Oj przepraszam, to nie było do Ciebie Adasiu.  Tak oceniłam wcześniejszą dyskusję pod wierszem i też nie podpisałabym tego pod jedną osobą, a raczej pod kierunek interpretacji.   Twoja wypowiedź bardzo mnie ucieszyła. Mój mąż póki co jest listonoszem, a ja jestem osobą, którą niestety on musi się opiekować.  Nie ma poetów i poetek, są czasowo mam nadzieję tylko niepełnosprawni.   Znam listonoszy różnych i panie na poczcie, to bardzo uczynni ludzie i pracują od lat także z przywiązania do tej właśnie pracy. Nie mogę się pogodzić z redukcjami, które doprowadzą nie do jakiejś reformy tylko do likwidacji tej spółki. Nie bądźmy obojętni, bo kurierzy nie zastąpią poczty. Wszystkiego dobrego,wielu czytań Ci zatem życzę. I dziękuję za wyowiedx.  

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

               
    • …ależ to fajne

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ( byłoby) całkiem superaśne, gdyby nie nadmiar imiesłowów ( ale uwielbiam takie klimaty… nieoczywiste ), pozdrówki 
    • @Leo Krzyszczyk-Podlaś … miła ta chęć obdarowywania w dzisiejszym świecie, gdzie wszyscy najchętniej biorą … jednak choć tekst wybrzmiewa czule - drepta po znanych frazach… pozdrawiam ;)
    • @Wędrowiec.1984 Delikatny, trochę nie w moim stylu

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      . Dziękuję
    • @Gosława … tak Gosławo, mea culpa - mnie ten multitasting kiedyś wyczerpie na dobre ;))

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      , pisałam komentarz, dopychałam walizeczkę na krótki wyjazd , odpisywałam na sms - a i … ha, ha, i jeszcze niemiecka przyjaciółka zadzwoniła … taaak, to musiało się skończyć pomyleniem PL - ki z Autorką , sorrki za błąd; a co do prywaty,to  ja się ludzi w ogóle nie dopytuję o o nic; sami opowiadają i CO ;))   Przecież to portal, każdy pisze jak umie,nie musisz się sama tak ostro oceniać, tekst przekonał wszystkich, jest autentycznie  tęskny, w tym … samym środku lata   powodzenia i pozdrawiam z podróży    
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...