Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

nie mogę się wylogować


Rekomendowane odpowiedzi

mmm, szczęście dobra sprawa:) zajrzałam z biblioteki i wiesz... no fajnie byłoby nie zostawiać tam czynnego konta:)


wyskakiwał ten komunikat "wylogowanie. przekierowanie" ale faktycznie wylogowania ani widu ani slychu:))

czułe słowa, zaklęcia i pieszczoty też nie pomogły.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z buta czasami działa,ale tylko w skrajnych sytuacjach,heheh, ja miałam problem odwrotny z ponownym zalogowaniem.oldy
ciekawostka: od kilkunastu dni jako ostatnio zalogowaną mam tę samą osobę , a gości ciągle dwóch...nie ,żeby przeszkadzało,ale takie czary sie tu ostatnio często zdarzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj, jak się logujesz na obcym komputerze po raz pierwszy, to pokazuje się komunikat, który brzmi mniej więc tak "czy zapisać to hasło na komputerze" i jeśli nacisnęłaś "Tak" no to masz problem, jeśli nie to nikt inny nie zaloguje się z tego komputera na Twoje konto. Jest jeszcze taka możliwość, że pójdziesz do tej biblioteki i zmienisz hasło, ale już bez zapisywania go w systemie tego komputera;)

Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała.
Jeśli logowałaś się z przeglądarki Internet Explorer to jest tam taka opcja, że można usunąć pliki cookie i całą zawartość offline. Wchodzisz na zakładkę "Narzędzia" -dalej- "opcje internetowe" i tam usuwasz to wszystko. Ja tak zrobiłem u siebie kiedyś i automatycznie mnie wylogowało z orga i z innych stron, później musiałem podawać hasła i loginy od nowa. To powinno pomóc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


nie po raz pierwszy. potrafię czytać, wcisnęłam "nie".

co do "ciasteczek" usunęłam je w pierwszej kolejności i ... nic.

dzięki za odpowiedź.

----
dziś wylogowałam się bez problemu. bez kombinacji. nie wiem, o co chodziło, ale teraz jest good.

pozdrawiam
lenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...