Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Słodkiego życia na ziemi mi zabrakło


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




nie strasz mnie!!!

P.S. - panie "lepkoręki", już nie nazwię lilianno,przestarzałe, niech się pani najlepiej z tego forum wynosi,precz, albo poprafi
1 - ortografię
2- ortografię
3 - sens wiersza i jego treść, oraz środki styli(...) typu, metafory - są przebżydłe, już eksplaotowane, i choć widać u pana jakieś nowe pojęca, są rzakkie jak gów(...), powinien pan uwzględnić naukę poprzez wiekszoś czasu spędzonego przy czytaniu wiersza aniżeli pisaniu...
takie proste rady, ale może panie weżmie je sobie do serca, może...?
pozdr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




i powiem tobie chłopcze, bacz na swój rozum, bo nikt tych sraczek nie czyta i nie wzdycha, tylko ty sobie tak ubzdurałaś żeby nie przestać pisać wierszy. to tzw:patryiotyzm osobist, jak
wiem że żlę piszę, źeby się obronić udaję że inni są za moimi"dziełami", ja też tak robiłem, ale to poszło na marne, tu chodzi o to że kształcimy po to by władać piórem doskonale,
ale pani zaraz mi tu wyskoczy z wulgaryzmem i powie żę jest i tak podziwiana, gówno prawda, kiczowana!widzi pani już nikt na pani strony nie wchodzi bo ma pani dość, to pewnie przez panią zamuliłó forum,napewno..brrr,dodam jeszcze że wysłałem już do moderatora stosowny list, albo pani zacznie pisać poważneim,albo czekające na panią inne zajęci przybliżą się, oczywiśćie będzie pani mogła pisać wierszogówna, ale po co pisać dla własnej przyjemnośći?
i jeszcze jedno, jest pani kobietą czy mżężczyzną, pisałem pani, ale mogłem się mylić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...