Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Liryk


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


takowe aliteracje, paronomazje, czy potocznie zwane grzebanie w fonetyce wyrazów czasem niezgodne z logiką nełologizmowanie nakazuje mi czytać: tysiące braw, the Mony, duszenie ptaszonów, zdziwnienie miast zdziwienia. pyta-nie: dla jakiej Li ten ryk. może to co objaśni. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariuszu - w sumie to można trochę wyciągnąć z wcześniejszych moich pień wyjaśniających, a dla kogo tenże ryk? He he he...
Fajnie, że wpadłeś, bo coś ostatnimi czasy jakieś straszne kilometry nas dzielą...

Leno - a właśnie, że cichnąłem serio, co by nie było, że tylko krytykuje, a nie pisze. I oto jest - podany na tacy :))))

Izo - jak zawsze zdania są podzielone, aczkolwiek fajnie, że jednak na tak się skłania. To znaczy, że mimo wszystko coś tam się dało ulirycznić i mogę teraz spokojnie wrócić do swoich pień. Jako ciekawostkę podam, że ten liryk pochodzi z czasów odległych, bardzo odległych, tylko go krztynkę podrasowałem :))))

Dziękuje bardzo i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"w lśniątyni "
to wiadomo literówka,
"zdziwiona czasem który porywa
rozbija na atomy czas"
tutaj powtórzenie ma być??
"śpią ptaki ścisznie ogłuszone"
tu bym zmienił szyk na ptaki śpią....
a w ogóle ścisznie to fajne słówko
A i jeszcze pytanie z treści co to za dziwne niebo dla zakochanych z grasującą Selene??
Nie za błyszczący ten diament, ale wybór działu P dla utworu w twoim przypadku znaczy tyle co wyczucie tytuowej liryki i spraw technicznych i za to muszę pochwalić
pozdrawiam Jimmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...