Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

zamążpójście


Rekomendowane odpowiedzi

Wyjdź za mnie! Tylko tak, żebym poczuła. Bez zbędnych świateł, rachunków. Po prostu załóż mi na stopę but i zejdźmy do gości. Upijmy się szczyptą przytuleń i zacałujmy swoje szyje na śmierć – rozkosz dopadnie każdego, na nie każdym kroku. Zakaź mnie chorobą, która w tobie robi pranie. Oddam ci ślinę, którą noszę w tylniej kieszeni jeansów. Wypadki chodzą po ludziach jak wpadki w wspólny chlew. Zażyjmy po szklance kawy i nie mrużmy ust przez jakiś czas. Nastawiłam się na branie po tym jak wyniosłeś pierwszą górę śmieci – mogę się przemóc jeśli szybko myślisz. Założę się jak kolano na kolano, że będziesz mi przysługiwał jak urlop zdrowotny. Wyrwiemy zaręczoną parę drzew (zakorzenione uczucie – nie ma się co zmuszać do wydawania ciepła) i zasadzimy staw. Ty sprzedasz psa a ja zjem nasze rybki – później odkurzymy sumienia nowym odkurzaczem (czystość wewnątrz jest potrzebna odkąd stale się popychamy z kąta w kąt). Nie chcę znać sąsiadów jeśli mają nam kraść wazony, pomysły i pozycje. Będę dotykać cię po uszach, byś lepiej słyszał moje potrzeby, ja mogę przebrać naszą pościel gdy będziesz w delegacji, albo nosić pod pachą twoje karty kredytowe – bez ciebie jak bez ręki! Uszyję ci plan dni żebyś wiedział, w którym momencie masz pójść do sklepu a w którym na całość. Przewodnik po moim ciele znajdziesz w szafie pod swoją bielizną i butelką zostawioną na pamiątkę wspólnej nocy – jestem łatwa (do zapamiętania) i trudna (do zgryzienia). Liczę, ze masz siłę – pakować możesz tylko we mnie, o żadnej siłowni nie ma mowy. Grać w kostkę z pozycjami przestaniemy, kiedy uznasz, że to za wysokie progi – twój rozstaw jest ograniczony, natomiast ja mam głębię. Puentą naszej drogi będą potomkowie, których nie będziesz mógł bić mocniej niż mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...