Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Poronne wzlatanie


amk

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie życzę zdrowia! I czekam niecierpliwie na szerszą odpowiedź.
Skoro chodzi o męskie marzenia i czułość, to dlaczego tytuł brzmi: "Poronne wzlatanie"? Teraz przestałam go rozumieć.
Pewnie, że mogą istnieć wrażliwi mężczyźni. A któż mówi, że nie? To już zaczyna nawet wypadać i być modne! I całe szczęście! Bo przez ten "maczoizm" wielu facetów po prostu się zdegenerowało.
Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rhiannon :)
dzięki za komentarz
;) jak widzisz, nie "zerżnęli" mnie, choć nie wiem, czy nie należałoby przyrżnąć
wypuścili na przepustkę, ale dalej będą "grzebali" w mojej pikawce (za dużo czy za mało miłości...) :)

ano skrywaną - popatrz uważnie wokół, bo choć już nawet bachory (przepraszam za to słowo) rżną macho, ci macho z krwi, szarmanccy, dżentelmeńscy, szlachetni, sporadycznie umieją przyznać się do rzeczonych "słabości", a szkoda - prawda? Pomijam tu... ach oceany... tematykę wzorców, wychowania...
stąd też, składając (pierwotnie dedykowany) omawiany "potfór", starałem się nie pominąć tych właśnie subtelności naszego jestestwa.

pozdrawiam bardzo serdecznie nocnego marka :)

Andrzej Maciej K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejki Oxyvio J. :) - bardzo dziękuję za dobre słowa i komentarz :)))

troszkę z przekory, ale tylko odrobinę, wszelakich ścian wokół tyle...
i czy uważasz, że może to burzyć Twoje wyobrażenie, Twój odbiór - mnie wydaje się - na tacy niemal podanych "prawd"
jest jeszcze jeden aspekt, kto i co "doprowadza" do, ja nazwę to, "pseudomachoizmu"
poronne nie poranne, bo przynajmniej na dziś, bez szans zaistnienia w pełnych wymiarach...
pokrętnie to tłumaczę, ale Twoja intuicja podpowiada chyba sporo...
(obserwuję troszkę Twoje komentarze, ciężkie zadania mnie czekają w polemikach z produktami Twojego analitycznego myślenia - ale podejmuję tą rękawicę, gdyż bardzo cenię takich ludzi - przepraszam za tą wycieczkę parostatkiem)

pozdrawiam bardzo serdecznie :)

Andrzej Maciej K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...