Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Serce dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Nienawidzę w tym serwisie jednego. Jak ktoś mnie zmusza, żebym przyznał Oyeyowi rację. A Ty mnie zmuszasz, właśnie swoimi utworami.
"Jestem wciąż młody" - nie "wciąż", ale "jeszcze", jak użyjesz wyobraźni, choćby w połowie tej co ma Mirek, to zrozumiesz o co mi chodzi.
Pozdrawiam i mam jeszcze ciut nadziei, że kiedyś napiszę lepsze słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Zapewniam Cię, na ile Mirka mogłem poznać na tym serwisie, gdyby Ciebie nie szanował i nie oczekiwałby, że możesz napisać lepiej, nie tylko że nie skomentowałby Twoich wierszy, ale nawet by ich nie czytał (a zauważ, że często komentuje pod Twoimi wierszami). Nie traktuj ludzi z serwisu jak wrogów. Nikt tu nie zarobi jakiegokolwiek grosza przez zgnojenie innego użytkownika. Jeśli nawet ktoś napisze "cholera, to jest do kitu", to tylko dlatego, że oczekiwał dobrego wiersza. Czyli wynika z tego, że nie stawia się tu autora z góry na przegranej pozycji.
Ale nie miejsce tu na morały
Pozdrawiam i życzę owocnej pracy (wiem że żmudnej) ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Nawet nie wiesz, jak ja Ciebie szanuję i jak chciałbym, abyś napisał coś naprawdę wyjątkowego. To po pierwsze.
Po drugie, cytowane zdanie powinno wyglądać mniej więcej tak: "Nie piszemy "cholera, "do kitu", gdy (jeżeli, jeśli) oceniamy utwór..."
Przepraszam, ale jestem uczulony na "jak".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...