Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Jesteś


Peo niebieska

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma poety ani pisarza, który mógłby wszystkim dogodzić... Ba!!! Nie ma nawet człowieka na całym świecie, który mógłby to sprawić... Przeczytałam wiele wierszy zamieszczonych na tej stronie. Jedne podobają mi się bardziej, inne mniej. Pomimo, iż korzystam z wielu stron internetowych dotyczących poezji, nigdzie nie spotkałam się od razu z tak ostrą krytyką jak tutaj. Piszę od dawna. Nie uważam, że moje wiersze od razu wejdą na szczyty TOP LIST ale wiem, że pisanie sprawia mi wielką przyjemność i w pozytywny sposób wpływa na moje wnętrze.
Rozumiem, że są tutaj poeci bardziej doświadczeni ale nie wiem jaki mają cel (co niektórzy) całkowicie pogrążać w swej krytyce osoby, które od niedawna zamieszczają tu swoje utwory.
To, że ktoś jest tutaj od kilku miesięcy nie oznacza, że jest kompletnym zerem. W wielu przypadkach to właśnie tacy ludzie posiadają doświadczenia i sukcesy związane z poezją.
Warto o tym pamiętać zamieszczając kąśliwe uwagi.

Są wśród nas również osoby, które w delikatny i dyskretny sposób potrafią zwrócić uwagę na błędy w zamieszczanych utworach. Za ich profesjonalizm ślicznie dziękuję.

Pozdrawiam (prawie świątecznie)
Peo niebieska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, tak masz rację nie ma takiego człowieka żeby wszystkim dogodził i z tym się zgodzę,
są gusta i są guściki.Jeden woli jak mu na tacy przynoszą inni lubią tworzyć,ale Twoje wiersze są ciekawe,a tutaj mi się nie wydaje że idzie o krytykę,raczej bym powiedziała że,albo coś kogoś zainteresuje albo nie.Poetką nie jestem ale tak sądzę.Każdy albo tworzy albo pisze dla siebie może to komuś się spodoba albo nie. Pozdrawiam i życzę Ci wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkanocnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...