Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

tylko dla zakochanych!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tu jeszcze jestem w stanie się zgodzić, jeśli już stawiamy sprawę w tym kontekście



Jak już mówiłam wcześniej, zgadzam się z vackerem, że trzeba to jakoś wypośrodkować. Nasza (powiedzmy, że dorosłych) rola w tym jak dobrze będziemy umieli to wytłumaczyć.

Takich sytuacji nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, ale nie sądze by ta dziewczyna spotkała prawdziwą miłość. Tak jej się tylko wydaje. Mi sie też wydawało kiedy byłam w jej wieku. :) Nie sądzę też, że kocha tego skurwiela tylko dlatego, że się nasłuchała co mówili jej inni o kochaniu "pomimo".


No właśnie.. Ja patrzę bardziej z punktu widzenia pedagogicznego i bardziej bym sie martwiła tym internetem jak również nowymi metodami wychowawczymi ministra edukacji

Tak? A ja nie pamiętam, żebym Ci mówiła ile mam lat , choć to chyba nie jest aż takie ważne
Ale nie dziwie się.. Dziesiąty raz nick zmieniasz to jak mam pamietac kim jesteś :)
Jeśli jesteś Klaudiuszem - tym o którym myślę ( z którym kiedys byłam zbanowana) to i tak nie przypominam sobie, żebym Ci mówiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


:) tłumacz więc :)

ludzie dzielą się na smarkaczy, w moim wieku i na rok starszych ode mnie :) ale spoko akurat cyferki są tu najmniej istotne

(a nick zmieniam bo musze - jakby ktos zdązył wytłumaczyć pewnemu dzieciakowi że są inne sposoby na osiąganie stanu poczucia wlasnej wartości niż banowanie innych na necie, bym zmieniać nie musiał, dlatego edukacja jest taka ważna - nigdy nie wiesz kiedy dosięgnie ciebie :) (co z tego że jest frajerem, akurat tyle może mi zrobić, tak samo jak byle zaćpany dresiarz może ci wbić kose - po prostu MOŻE)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



A nie sądzisz, że wszystko ma swoje granice? Może są pewne zasady, których nie powinno się łamać a Ty to zrobiłeś ( spekuluję, bo nie wiem za co Cię banują ). Nie wszystko wszystkim można powiedzieć. Może powinienes pomyśleć gdzie jest Twój bład, bo narazie tylko czytam: oni on itd. Bądź bardziej asertywny.

Powiem szczerze, że nie słyszałam ostatnio o żadnych banach na orgu. może dlatego, że nie ma już moderatorów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


można, pod warunkiem że nie rozmawia się z zakompleksionymi kretynami których prawda boli a mają akurat możliwość "poradzenia" sobie z nią poprzez spuszczenie wpierdolu, wywalenie z pracy, wpisanie pizdy w indeksie, zbanowanie, względnie wsadzenie do więzienia pod zarzutem działalności dywersyjnej (teraz to sie chyba nazywa "sympatyzowanie z terrorystami :) )
ale nie o moich banach ta rozmowa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...