Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

imanie (z glowy )


Rekomendowane odpowiedzi

...jak strata czasu patrzac przez chwile strachu, nie baczac na to co tracisz po trochu , starzejac sie lagodzac miare traconego uroku lecz nie poddajac sie konczac mysli minionego roku .wiare niesc w nadziei kiedys zobaczyc ciebie u swego boku , teraz nie sposob dla mnie uczynic zadnego kroku ,poznac gorzki smak bujania w obloku gdzie taniec i placz jest zaprzezony w jednym orszaku ze wstydem ,lub cierpiac z jego braku...czy romantycznie to nazwac i miec lze w oku , czy myslac nad tym i patrzec na to co w mroku,w sercu miec to czego boisz sie nazwac po trochu wspinac sie czy spasc zmeczony zamkniety w uczuc swych lochu .patrzec przez lek w radosc tego co ujrzec chcesz po przeciwnej stronie uczuc splotu sytuacje ktore wydaja sie miec w piersi rane od strzaly groty po to by zejsc tobie z oczu...niechecia zrarzony, co chcialem teraz wiem rozumiem przecierz ani ty czy ja nie jestesmy wzorem cnoty,gdzy cie poznalem...do teraz nie wiem czy smiac sie z siebie czy ze swej glupoty bo widac czas ten sporzytkowalem na robienie z siebie idioty ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...