Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

to zdarza się naprawdę


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ja skromnie poproszę, by bez tej "pani", bo to tak luźniej, ja wrodzoną mam spouchwalnośc i odrazu przechodzę... Mam nadzieję, że to nie przeszkadza. Miło mi będzie po prsotu jak do mnie zwracać się bedziesz po imieniu :).

Weronika :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba i ja nie przejde obojetnie:) wielki + za ten wiersz... wiersze na tym serwisie dziele na te ktore mi sie podobaja i na te ktore mi sie nie podobaja i to bez znaczenia czy sa w 'P' czy w 'Z'. pana wiersz zalicze sobie do tej pierwszej grupki : podobających mi sie:)
nie wiem wlasciwie co konkretnie sprawia, ze ten wiersz jest interesujacy... moze poprostu ma to cos?? :)))
pozdrawiam i do nastepnego wiersza ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Pani Awrilko - dziekuję bardzo - tak - przejść obojętnie to czasem trudna decyzja - szczególnie jeśli chodzi o bazie - ale zastanowiłem się nad tym dzieleniem - kiedy "ktoś" zaczyna jak te jednokomórkowe organizmy to chyba - nie wiem - nie można - każfy ma to w sobie - żeby zaistnieć - a podział na + czy - - czy "P" czy "Z" - to forma szyfladkowania - i tak te szufladki lub te organizmy w jednej szafie w jednym środowisku - więc ... - wybacz, że wszedłem z mądrzeniem się na Twoje terytorium - ... do następnego wiersza Pani Awrilko

pozdrówko W_A_R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...