Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wicemistrzostwo


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z wypełniającą mnie aż po brzegi radością spowodowaną sukcesem naszych srebrnych siatkarzy, spośród których dwóch błyszczało szczególnie, zakładam ten wątek, by dać upust euforii:) (mam nadzieję, że nikt nie będzie mi miał tego za złe) Jupiiiiiii:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ktoś miałby Ci mieć to za złe, skoro Waldemar, vacker, Kazelot i Ola potrafią po kolei zakładać wątki "czy miał prawo?" albo ktoś kiedyś założył wątek "po co mam pisać tytuł, skoro i tak każdy kliknie", więc twoja radość z wicemistrzostwa może być uwieczniona na forum.

Też się cieszę :-).

I pozdrawiam,
Gaspar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy gaspar miałprawo wytykać na zakladnie wątków?:>

a co do tematu: fajnie fajnie, ale kiedyś gdy wymyślano sport nie uwzględniano drugich miejsc - i wlasciwie to jest chyba zdrowe - gra sie po to żeby wygrywac - wielkim sukcesem była wygrana z rosja, jeszcze wiekszym z bułgarią, ale wicemistrzostwo nie jest sukcesem - jest porażką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę ze srebra, ale jak to stwierdziła moja koleżnka niektórzy nasi reprezentanci podczas wręczania medali wyglądali jakby ich Giba ciężarówką przejechał. To chyba jednak kiepski pomysł, żeby wręczanie medali odbywało się zaraz po meczu finałowym. W ten sposób odbiera się srebrnym medalistom trochę należnej im w końcu radości. Bo jak tu się cieszyć zaraz po porażce:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia...wg mnie postawa "wicemistrzostwo to porażka" jest postawą niebezpiecznie szerzącą się wśród Polaków, którzy jak nie ponarzekają to mają nieudany dzień. Cóż, współczuję.
Natomiast łączę się w radości ze zdobytego srebra z tego względu, że nasza drużyna jest dość młoda, a Brazylijczycy to wielowielowielokrotni mistrzowie świata. I kropka.
Pozdrawiam piekielnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


spoko - mamy z nimi taką umowę - my odpuszczamy im w siatkówce a w zamian za to oni odpuszczą nam na zblizajacych sie mistrzostwach europy w piłce...

/sprostowanie - to Gacek załtwiał ten układ - jak sie polaki połapali co i jak, to - każy widzial co mu zrobili - że nawet grać nie dał rady/
:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...