Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Grzałka


Rekomendowane odpowiedzi

nie zrozum mnie źle: może i masz wiedzę etc. ale tu mi jej nie ujawniłeś. dyplom po prostu nie zawsze jest dowodem. bo jak wypisujesz błędy to jest przydatne, nie powiem. ale jak piszesz mi o braku loigiki w zdaniu, które z założenia logicznym być nie miało i wmawiasz mi, że jednak miało, to taka dyskusja rzeczywiście sensu nie ma. nie lubisz takiego pisania - rozumiem. nie przemawia to do ciebie - rozumiem. tylko ty jakoś nie rozumiesz, że nasz gusta nie muszą być zbieżne. piszesz, ze to jest gówno... bo tak. po takim wstępie raczej trudno dyskutować o czymkolwiek. konkrety panie Rutkowski. bo jakoś ich nie widzę tutaj. tylko bez braku logiki proszę. masz uwagi czysto techniczne - z chęcią bym wysłuchał, tylko chyba nie chciało ci się ich wypisywać. ale co do samej historii, ogólnego klimatu etc. ja wiem, co chciałem napisać. a ty z tego co widzę na tym forum (nie tylko w tym wątku) raczej w takich klimatach nie siedzisz.
poza tym wyjeżdżasz mi tu z moim zespołem, co ma się do sprawy mniej więcej tak, jak to, że w 1963 w Czechosłowacji zebrano 14 kwintali buraków cukrowych z hektara...
i porponuję przestać już na siebie fakać, bo zaczyna mnie to nudzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz sie uspokoiłem, poniosło mnie przyznam, że to z mojej winy, w riposcie na sluchawke
...nie wypisałem technicznych rzeczy, bo zobaczyłem oderwany fragment od reszty, na dodatek nienajlepszych wywodów..dodam Z MOJEGO PUNKTU WIDZENIA, GUSTU
masz racje, wyjeżdzanie z zespołem było tu kompletnie nie na miejscu, co ma piernik do wiatraka, swoją drogą, szkoda, ze kawalki które są w necie, są albo niepełne, albo ryczysz na jednym zamiast spiewac, a wydaje mi sie ze masz ciekawą barwę, albo instrumentalny, na marginesie melodyjny i niezły technicznie gitarowo...

postaram się wiecej nie fukac...chyba ze mnie wkurwisz nastepnym razem...ale wezme wteedy jakies relanium...i popiję litrem wódki

p.s Nie ma tam u ciebie dobrych wokalistów? zakładam kapelę, potrzebuje przystojniaka, młodziaka, z fajną barwą, klimaty Funky, rock, prosta muzyka jak red hot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że jakoś emocje opadły=)
mnie też poniosło w pewnym momencie - sporym przyznam - sory.
co do kawałków w sieci to fakt, jakoś tak wyszło, że ten który jest z wokalem ma chyba najwięcej growlu w stosunku do czystego wokalu ze wszystkich naszych. ale właśnie kończymy nagrywać następny, w nim jest mniej więcej pół na pół.
no raczej z wokalistami w tych rejonach ciężko. jak ktoś już gdzieś się udziela to zazwyczaj albo tylko growluje /a to cię raczej chyba nie interesuje=) / albo fałszuje...
znaczy jest paru, tylko, z tego co się orientuję oni już wszyscy mają kapele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, po za tym za daleko, ja grałem cały czas z fajnym wokalistą, ale rege i ale to mnie znudziło
wogóle gram z doskoku, i musze w końcu sam zebrac ludzi do kupy. O wokalistów ciężko, nawet w warszawie, bo albo fałszują, albo myślą, że są niezastąpieni, i solo im się marzy, a przydałby sie taki frontman, małolaty by przyciągnął na koncerty i w ogóle...Dobre funky to połowa sukcesu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...