Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • ….nieeeeeee, stać się pustką ???   Sądzę, że PL - ce chodzi tutaj raczej o spokój , a to faktycznie szlachetna odmiana po wszelkich walkach. Ostatnio mocno zajmuje mnie środowisko stwarzające okazję do walk, czy to ze względów ambicjonalnych, czy też chorobowych ( toksyczność osobowości). To, jakie reakcje zostają u nas uruchomione stanowi sygnalizację świetlną do wielokrotnego(!)  przemyślenia; często wymagającego odwagi do wielkich przemian, bo żaby gotuję się dłuuuugo i …niezauważalnie

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        Pozdrawiam; tekst wybrzemiewa autentycznie.
    • @befana_di_campi Chyba nasze drogi się nie spotkały tym razem.Bez urazy ale nikt nikogo tu nie chciał obrazić .Tak to autorski tekst i w związku z tyco co niby?Mam mówić głosem autora ? Wyrażać swoje odczucia czy zamilczeć? 
    • @befana_di_campi Pani Befano, poczułam się szanowną Komentatorką - i chyba słusznie ? Czy to w formie pouczeń, czy to w formie personalnego przytyku - zawsze wycieczki nakręcają spiralę…   Ale zostawmy; może to tylko moja specyfika, aby swoich Komentatorów traktować ze szczególnym szacunkiem i wdzięcznością za poświęcony czas  pod tekstem…   Pozdrawiam.
    • @Amber :))) dzięki bardzo za zaglądnięci ; widzisz, zostawiłam tak, żeby bałwochwalczość w tytule - konsekwentniej wybrzmiała, bo to tekst o zmaganiu się ducha z ciałem.  Fajnie wybrałaś

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      :))), ja…powstrzymuję się od przeważenia szali w życiu PL - ki; mam do niej dystans, ( choć to pisanie w 1.os. …) pozdrawiam miło.
    • @Bożena De-Tre "Moja oliwka" to autorski tekst, nie w Pani edycji oliwa typu m. in. smar

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Wiersz posiada znaczenie symboliczne, zaś sam tytuł to po prostu nazwa oliwnego drzewa. Nad homonimami tymczasowo się nie zastanawiajmy . @Dagmara Gądek Chwila - Moment, czy ktoś tu został imiennie pokazany palcem? Bez nadinterprtacji, Pani Dagmaro, proszę oraz bez pouczeń tak dobrze mi znanych skądinąd... 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...