Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Na skraju świata...


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • gdy biorę los w ramiona i więcej chcę niż muszę to rośnie we mnie przestrzeń na wielobarwną duszę
    • @Dagmara Gądek Milo mi, że wiersz porusza. Pozdrawiam. Ewa @Rafael Marius Czasem odnoszę wrażenie, że nie ma prostych relacji. Ale to tylko subiektywna obserwacja. Pozdrawiam. Ewa @corival Dziękuję. Przyjmuję to jako komplement. Pozdrawiam. Ewa  @Lidia Maria Concertina @corival @Lidia Maria Concertina Dziękuję. Pozdrawiam. Ewa @Nata_Kruk Dziękuję za refleksje i uwagi. Chciałam chaosu dotyku :) Pozdrawiam. Ewa
    • @corival Dziękuję. Pozdrawiam. Ewa @Krzysztof2022 Dziękuję. Przekleństwo czy błogosławieństwo? ;) Pozdrawiam. Ewa @Naj Dziękuję. Tak, można by rzec, by było więcej siebie w sobie. Pozdrawiam. Ewa @poezja.tanczy Przybrać postać każdą mogę i wyruszyć w nową drogę :)  Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam. Ewa @Ilona Rutkowska Tak, zgadzam się. Przezroczystość powinna przeszkadzać.  A co do inicjałów... Hmm, są sponsorowane :) Pozdrawiam. Ewa @Nata_Kruk Dziękuję. Pozdrawiam. Ewa
    • @Somalija :))))

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      … w muzyce wysokie c nie jest dla każdego osiągalne - więc analogicznie bywa z miłością ? Jedni są w stanie dojść do większej fizycznej ekstazy, czy głębi uczuciowej i jest to kwestia  ich potencjału wewnętrznego ?    pozdrawiam miło
    • Zaczarowane drzwi, są przed nami. By je otworzyć, szyfru nie trzeba.   Magiczne słowo. Gdy je wypowiesz, zamek otwiera, wtedy gdy trzeba.   I od tej pory, już będzie fajnie. Drzwi się otworzą, rozbłyśnie światło.   Inne powietrze. Ogólnie zgoda. Szeroki uśmiech, życzliwość właśnie.   Chyba nic więcej, nam już nie trzeba. Bo będąc miły, te drzwi otwierasz.   Przepraszam bardzo. Proszę, dziękuję. Uśmiech na twarzy, Pomocna rada.   Jesteś przyjazny. To dajesz szczęście. Grzecznym, naprawdę być wypada.   Hasło magiczne- Proszę,Dziękuję. Takie litery, ten szyfr posiada.   Wcześniej to każdy, tak się wydaje. Te drzwi otwierał. I znał te hasła.   Dzisiaj, usłyszeć- dziękuję, proszę. Bardzo przepraszam, jest bardzo rzadko.   Magiczne słowa. Czy kiedyś zginą? Możemy śmiało, robić zakłady.   Jednak życzliwość. I dobre słowa. Wszystko otworzą. Posłuchaj rady.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...