Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

[scfi] zatoka


teraa

Rekomendowane odpowiedzi

"w wierszu konieczne jest powiedzenie typu: "jest tak, bo ja tak to widzę", bez bujania się na, nieprzystawających do siebie, zbitkach skojarzeń" największa pierdoła jaką ostatnio słyszałem. chyba dla ciebie tak jest.

- nie rozumiem tego o googlach
- powtórzenie "wszystkie", oczywiście moze sie nie podobać. ale nei poprawie bo to nie konkurs. jeden gorszy drugi lepszy.
- wulgaryzmu - tjaa jak widze na ekranie telewizora pizde to nie myśle sobie "o, macica" tylko pizda. z tymi wulgaryzmami to mnie tu wszyscy rozśmieszacie
- "są złamane" - oczywiscie ze nie pasuje - mam tą świadomość. ale mi to nie przeszkadza. napisałem złamane a nie np. zepsute bo miałem taką zachcianke
- łezka to nie gej. do utworu pasuje
- piszesz o niekonsekwencji znaczeniowej a nic na ten temat nie napisałeś

dzięki za koment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"każdy czy każda" nawet bymi do głowy nie przyszło. ja lubie taką estetyke w tekstach i mi to akurat odpowiada. bo jak pisałem kiedy coś widze to nazywam to tak jak nazwałem w tekscie. rozumiem ze moze sie nei podobac. i nie musi

a czemu nie podszedłem powaznie? rownież sie rozpisałem a nie odparłem "a co mnie to"

zachcianka jest zachcianką, to po co mam to inaczej tłumaczyć. za komentarz obu Panów dziękuje ale nie ze wszystkim musze sie zgadzać.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tera czys ty kiedyś gołą cipkę na oczy widział? To nie to samo co macica.
Jak można zobaczyć macice na ekranie? Wytłumacz mi to? Macica jest w środku. Nie sadze by ktoś chciał oglądać macicę na zywo. To nie byłby za miły widok..

mój błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Tera czys ty kiedyś gołą cipkę na oczy widział? To nie to samo co macica.
Jak można zobaczyć macice na ekranie? Wytłumacz mi to? Macica jest w środku. Nie sadze by ktoś chciał oglądać macicę na zywo. To nie byłby za miły widok..

mój błąd.

no ale sie przyznałeś.. plus dla Ciebie.. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...