Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Uważajcie szybciej


Rekomendowane odpowiedzi

heh... od ordynarnych i niesmacznych tekstów przeewoluowałeś w tony poważniejsze, a teraz wkleiłeś coś, co prawie że zalatuje destrukcyjnymi myślami. Podoba mi się w Twoim pisaniu to, że w zasadzie prawie zawsze mnie czymś zaskakujesz (czasem pozytywnie, czasem negatywnie ale jednak).
TO o jelonku Bambi (którego moja chrześniaczka uwielbia, więc jej nie powiem, że go uśmierciłeś :P) nie szczególnie mi się podoba. Wiem co chciałeś przekazac, ale.... średnio mi się podobało.
Mimo to buziak i uściskanie
M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja uśmierciłem
tylko pewien film
dokładniej rzecz biorąc Walt
Disney
Walt
a tak naprawdę będąc w Łebie na wakacjacjach szedłem sobie szosą ( mniejsza o to dlaczego ) i zauważyłem zatrważający ludzkie oczy widok : martwą kunę, którą potrącił jeszcze raz jakiś samochód
nieważne, że martwa
potem zobaczyłem martwego jelonka już nie na środku drogi jak kuna ale przy poboczu
jego martwe ciałko obwąchiwały muchy
okropne prawda ?!

wykorzystałem to w opowiadaniu o czerwonym kapturku
ciąg dalszy historii

w lesie zobaczyłem jelonka
na szczęście swoje i jego prawdziwego

próbował przejść na drugą stronę jezdni ale się rozmyślił

najgorsze jest to, że kierowcy lekceważą znak jelonka w trókąciku proszący ich o to żeby troszeczkę zwolnili

cieszę się, że ciebie zaskoczyłem
nieważne jak
zaskakiwanie innych to moje hobby

a tak naprawdę macia miszka = marcin miksza
moje imię i nazwisko
prawda, że proste

www.nieszuflada.pl - jestem również tam jak i niejaka dziewuszka Joanna, która się tego domyśliła i publicznie mnie o tym poinformowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Drogi Marcinie bardzo miło mi Cię poznac z imienia :0
Co do jelonków na drogach i znakach, to masz świętą rację, kierowcy wg nie zwracają uwagi na nie. Mi ostatnio wpadłby pod koła piesek, który wyskoczył z budynku i namiętnie obszczekał koła mojego auta. Całe szczęscie, że szybko nie jechałam i zdążyłam zachamowac... (najpierw zachamowałam, a potem pomyślałam czy ktoś nie jechał za mną :P )
Ale to tak na marginesie.
Czekam na dalszą twórczośc.
Pozdrawiam.

P.S.
Cfaniara44=Monika
Dlatego M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...