Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @befana_di_campi @Lidia Maria Concertinado autorki Moim zdaniem dobry wiersz i taki tragiczny w swoim wyrazie, choć poruszający znane sprawy, przecież już Diogenes mieszkający w beczce wychodził że świeczką wieczorem i na pytanie czego szuka odpowiedział, szukam człowieka , a nawigacja? Cóż chyba każdy musi znaleźć własną  Kredens pozdrawia 
    • Bardzo ładnie napisane , trochę smutne Kredens pozdrawia 
    • Witaj nowy dniu Uśmiecham się do ciebie Choć nic o tobie nie wiem    To znaczy... nie w tym sensie  Tak wiem jak każdy inny Dwadzieścia cztery godziny  Wschód słońca  potem wstanę  coś będę robiła na pewno      Na pewno?   No widzisz, w tym sensie właśnie  Nie wiem  Ale chciałabym byś mnie rozpieszczał, bym była twoją królewną    A czego byś chciała?   Na dobry początek dobra kawa I niebo błękitne za oknem i ptaki śpiewają i siedzi ktoś obok i ma oczy dobre ...   Ach! Przecież jestem sama i leje od rana  Więc cóż mi pozostało ? Naprawdę dobra kawa Marki...

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        A przecież można było napisać naprawdę dobry wiersz A tu  Zaczęty piękną myślą  Skończony głupią reklamą  Lecz jakby się dobrze zastanowić  Co bym nie napisała to wyszłoby na to samo    To znaczy na co?   No... że czas płynie i ucieka  A człowiek do szczęścia   potrzebuje Tak naprawdę tylko drugiego człowieka       
    • napiszę dla ciebie list słonecznym piórem aby stał się snem o którym marzyłaś by się dośnił   list o dniach kreślonych przez kalkę czasie oczekiwania by potem powiedzieć - witaj po wiekach choć od spotkania minęła chwila   w nim przypadkowy wiersz składa obietnicę smutnej dziewczynie że nigdy że zawsze i wszystko   listonosz przyniesie go w urodziny gdy na gałązkach pierwsze krople mrozu gdy pragniesz życzeń - chociażby śmierci a tu nic   schowasz go pod poduszkę nieotwarty   by się dośnił
    • @befana_di_campiZawsze coś.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Pozdrawiam!
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...