Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

niby w myślach ale jednak


Jego Alter Ego

Rekomendowane odpowiedzi

Coś nie tak, coś na tak ;)
(kto wypina, tego wina ;P)
"szeptanie z wiatrem" to szlagwort z piosenek żeglarskich? niekoniecznie; "przytulam twarz do słońca" - pionierskie ;) znaczy: harcerskie ;), przytulić "wzrok do jeziora" - niewyobrażalne, ale metaforycznie możliwe, więc ok.
"zabijać poczucie winy" - po uspokajającym wstępie brzmi jak spowiedź, a gdyby wywalić to notorycznie frazeologiczne "zabijanie" i zostawić:
"patrzenie na wodę uspokaja
poczucia winy"
Przecież chodzi o peela, który w końcówce stwierdza: zdradzam.
"dumać" - dlaczego takie archaicznie kulturalne słówko, nie lepiej po prostu myśleć? ;) Dumanie zwalnia z obowiązku logiki? bo to mrzenie marzeń? no to temu mówię; nie.
Ogólnie powiem tak: myśl czytelna, kompozycja właściwa, do wymiany elementy (zwłaszcza tej sidingowej) eklewacji :). Trochę "z igły widły" - cenię wrażliwość, czasem trzeba jednak uważać, żeby nie popaść w nad (bo wtedy robi się klinicznie).
Cóż, młodość ma też przyjemne strony - człowiek wiekowy (uff ;) z zazdrością myśli: mieć tylko takie kace (i moralniaczki). :D
dyg
b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



uff,nie było tak źle:) co do "zabijania" wieelkie dzięki zaraz wywalam,bedzie o niebo lepiej! Co do "dumania" prawdę powiedziawszy wstawiłam żeby nie było dwa razy "myśleć". A już zupełnie na marginesie dodam,że nie chodziło o wiekowego tylko czepliwego,a co gorsza(!!!)mającego na ogół rację:):) no to dzięki za odwiedzinki(trzęsłam nogami ale przeżyłam,to jak z maturą:))pozdrawiam i od-dyguję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...