Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nie NIE


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



ojoj w jakie ty sie parszywe miejsca zapuszczasz, gdzie nie ma innej gazety niż NIE... biedny Yasioo... kurde, nie lubisz, to nie czytaj :/ czytaj Nasz Dziennik i Fakt, jeśli wolisz.

nie lubie i nie czytam, ale już nawet nie można powiedzieć tego? bo co? bo obraże fanów redaktora naczelnego i jego gazetki? przecież po przeczytaniu pierwszego lepszego artukłu w NIE można zauwazyć kompletny brak obiektywizmu. lewo, lewo, lewo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że ktoś ma swoje poglądy polityczne i przedstawia je w swojej gaziecie to co w tym złego? lepiej niż być chorągiewką i ustawiać się lewo/prawo jak wiatr zawieje...

nie no musiałbyś się bardziej pstarać, żeby mnie obrazić :) po prostu ten ton, "oczywiście innej nie było" takie "czytalem, ale mam coś na swoje usprawiedliwienie, czytałem, ale nie kamienujcie mnie, proszę, czytałem, ale nie lubię, jestem z wami".

pisz sobie co chcesz, mnie tam rybka, tylko wolalabym czytać bardziej konkretne argumenty, ot i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. dla mnie dyskusja to są argumenty. zawsze można powiedzieć "to czytaj", "to nei czytaj" (i takie dyskusje jak ta, bez argumentów, niestety do tego się sprowadzają), ale wtedy nie ma dyskusji. pokażmi obiektywnego redaktora... jeśli chcesz miec obiektywny obraz, musisz czytac wszystko i dokonywac syntezy, tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...