Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bez tytułu 2


Rekomendowane odpowiedzi

malutka krzyczy- głośno aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!1 o czym wy chrzanicie , bo nie jestem w temacie i nie chce mi się być- romuś złotko nie ślil się na oryginalność.Tyle w tobie krytyka ile trucizny w siarce od zapałki.A wiersze które tu zamieszczam ,bo nie mam nic ciekawszego do roboty pochodzą sprzed 8 lat, więc zwisają mi komenttarze na ich temat.Zwłaszcza w takim wykonaniu. Bawcie się chłopięta dobrze.
malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



uwielbiam takie odpowiedzi autorów:) są takie... emocjonalne i pozornie obojętne, wekslujące uwagę z grząskiej tematyki własnego wiersza na jakość komentarzy:) mam dziś dobry humor (właściwie nie wiem czemu), więc mnie taka reakcja uwodzi:P krótka uwaga nt konsekwencji: otóż, jeśli „zwisają ci komentarze”, to znaczy, że publikujesz po to tylko, aby zobaczyć swój wytwór w obiegu publicznym — ciekawa motywacja:)
nieważne czy sprzed 8 czy 80 lat, wiersz jest kiepski i tyle tylko mieli na myśli przedmówcy:) co to ma do rzeczy, ile wiersz ma lat, dobra poezja się nie starzeje:D
pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Skąd w Tobie tyle uczucia do mnie? :D
Niestety głaskania nie będzie - dopóki nie zaczniesz robić odstępów po znakach interpunkcyjnych (to podstawa poprawnego pisania) ;P
Aha - żeby coś mocniej wyrazić, nie trzeba wcale używać WIELKICH LITER (wiem, że o tym wiedziałaś, mala poetko ty :)
dyg
b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...