sylwek zieliński Opublikowano 21 Lutego 2006 Autor Zgłoś Opublikowano 21 Lutego 2006 Zbiegłem wczoraj z pełni akwarium srebrnego domu Biegłem wąchając strużki krwi niepotrzebnej nikomu Wołam mówię pisząc Wzywam płaczę krzycząc Zbieram w usta ślady A usta pełne pewniej mruczą Wierszu bądź mi kimś Zupełnie nowym Bądź najtańszej wódki galonem stulitrowym Żebym już nie mógł karmić swojej nędzy żeby Tobą trucizną gardło swoje spalić I nie żebrać Więcej o tanie gwiazdy co już martwe na wzór Wody wymodlonej zgniłej przez robaków chór Kroplą potu co kapie mi z nosa na papier Żądam byś był choć pętlą założoną na bakier Albo wieżą bezzębną spacyfikowaną lub Nie okratowaną Wiarą tak płytko przeze mnie Poznaną Kobietą z jej martwymi członkami Kaleką Bez członków za to z nie mniej martwymi piosenkami Idiotą co się z deszczu nieba słońca chleba Cieszy Bezbarwną bezdenną bezwonną butlą cieczy Bądź czaszką trupią niech wydłubię oczy lasem Ciemnym może w końcu cię w nim zgubię Bądź wreszcie drgnieniem powieki w nagość ubranej Bym wiedział że żyję gdy wstanę nad ranem
Nata_Kruk Opublikowano 22 Lutego 2006 Zgłoś Opublikowano 22 Lutego 2006 Sylwek, dlaczego wiersz węgielny..?...z całego zapisu, podoba mi się bradzo samo zakończenie.. ale tylko to, przykro mi..:( Serdecznie pozdrawiam...:)
nimue Opublikowano 22 Lutego 2006 Zgłoś Opublikowano 22 Lutego 2006 troche jakbys w czestochowie tworzyl... pozdrawiam :)
sylwek zieliński Opublikowano 23 Lutego 2006 Autor Zgłoś Opublikowano 23 Lutego 2006 Wiersz Węgielny dlatego, że miałem ochotę na mały paradoks, już wyjaśniam: Z powodów osobistych oraz różnych wydarzeń w moim życiu, których nie będę tutaj opisywał (bo to nie powinno Nikogo obchodzić), postanowiłem dać "węgielny". Nawiązując do takiego kamienia, który kładzie się pod nowe budynki itd. A jeżeli ma to być paradoks, to może to oznaczać dwie rzeczy: albo kamień nie jest węgielny (etc.), albo brak okoliczności, aby go położyć. Tyle. pozdrawiam, i przykro być Ci wcale nie musi
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się