Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

stosunek do


Tali Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


WINO!!! Wiśnia!!! Nawet z tego powodu miałem w pewnych kręgach nick 'wiśnia' - rano zawsze w moim pokoju pachniało wiśnią...
Najpierw to piliśmy jakieś czyste, ładnie opakowane wódeczki. Ale to tylko przez pierwsze pół roku. Potem trochę tańsze. No i jak na nowo poznałem Jacka na studiach, to wino. Czasem brakuje mi bicia żerandoli dewastowania pokoju, prania w zlewie z naczyniami i wygłupów. Bez skrupułów. Bez zobowiązań. Na całego pełną gębą.
Ten żyrandol spadł mi na głowę!!! Niemądzry chłopcy. Na szczęście nie było krwi, ufff..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Kurcze, no... o rany!!! Przypomniaem sobie jak śiwetnie pali się z dziewczynami (czy z kobietami). Bez porównania z ...

to fakt z marysią jest dwa razy przyjemniejszy seks,
Tu nawet nie chodzi o to. Z płcią piękniejszą rozmawia się przecież zupełnie inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Kurcze, no... o rany!!! Przypomniaem sobie jak śiwetnie pali się z dziewczynami (czy z kobietami). Bez porównania z ...

to fakt z marysią jest dwa razy przyjemniejszy seks,
Tu nawet nie chodzi o to. Z płcią piękniejszą rozmawia się przecież zupełnie inaczej...

ale porównaj sobie grę wstępna z marysią i bez
jest poprostu bardziej wyczuwalny każdy dotyk, ale można za pierwszym razem zbyt szybko wdrapać się na szczyt, za to drugi i trzeci to już poprostu jak jazda na nartach śmigasz jak szalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja chciałabym zdecydować się na jakieś studia i dostać się na nie, i jeszcze je skończyć ;). Podróżować, mieć interesującą pracę do której chodziłabym z uśmiechem na twarzy. Poznać interesującego mężczyznę, wyjść za mąż, mieć dzieci i być poprostu szczęśliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...