Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Łukasz Jasiński :) dzięki     
    • @Olgierd Jaksztas konkret, twoja taka pioseneczka:)
    • (Nawias pierwszy: to jest gotowe niecierpliwe jutra przechodzącego przez samego siebie ku zwykłemu spodziewowi niezrozumienia i letniego nie chce mi sie...)   (Nawias drugi: W texcie dwa razy "dając" po sobie to nie błąd, sam tak myślałem, bo mój-niemój genjusz mnie przerósł już o górę całą...)   Dawno dawno nie do zdarzy temów czasu opowiedniej Przez krasnale i przez wróżki i przez dziadka babci jednej Zapędzonej w kraje czasu ziemi całej i kosmatu Rzek pełnego bajkomównych zasłuchaniem dzieci kwiatów  Bez rodziców i bez światów wykonanych ręką Boga  Bajkopisa łaskawego bajką "zrób to sam" na nogach Było dawniej jeßcze jedno najdawniejsze całkiem teraz Rozczynione baśni niedniem w jaju ćmą wieczności zera Dawniejszego ode dawna dawnionego dawnym darem Pomniejszonym o być cienką nicią dla nas tery czarem Dając dając nas obdarzy temą czasu odpowiedzi Przez krasnały i przez gruszki i przez dziatki babci Wiedzi Zapętlonej w raje czasu niebi całej i w puściany Skrzeku pełne bajek morza zasłuchane w szum ukwiały Śnią rodziny i śnią światy i śnią wiśniowego Boga Skrzeku żabich królewiątek rozpłatanych nosem noża Tym przerazem razu świni teraz właśnie przedawnione Uciekało w bajkę z bajki i do bajki pod obronę.    
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • Pamiętaj o mnie (Nawet w swój najgorszy dzień)   I nawet gdy dni miną To czas stanie w miejscu   A ja będę czekać Na twój powrót   Gdy naga będziesz cała W strugach deszczu   Stać i prosić mnie (O przebaczenie)   I wtedy ktoś wyda Ostatnie tchnienie   A chłodna noc Rozwiąże wszystkie tajemnice  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...