Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nigdy nic


Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiesz, nie kupujesz, chodzisz w cieniu jak mojemu żywiołowi wszystko dość! Dlaczego nie mogę? Dlaczego nie wiem co? Dlaczego? Po co? Pytania zadawane, przemilczane. Ściany słuchają, wszystkie wołają, ściany myślą, słuchają, rozpaczają, namawiają, głuche, głupie ściany!!! Nie wiem co robią dniem i nocą, nie wiem co sądzą rankiem i wieczorem. Kiedyś siadłam sobie w kącie pijąc ją, kochaną, czekając na mojego miejscowego, rozgoryczonego, mężnego, wytrzymałego, panującego, silnego, miłościwego... Kiedy przyszedł czy przyjechał nigdy nie mówiąc o czym, nie wiem co powiedział, o co tutaj w ogóle chodzi? Siedząc, myśląc, kontynuując nic ja nie wiem, nic nie myślę, nic, nic...??? Wszystko w świetle mym majętnym jest tak sobie oryginalne, wszystko w świetle mym majętnym jest tak jakby wytrzymalsze. Nigdy nie myśl, nigdy nie płacz, nigdy, nigdy...??? NIGDY NIC!!! Czemu tak, czemu nie? Powiedz tak czy nie! Nie mogę nie umiejąc, nie chcąc już lub niewiedzą co?! Począć mam czy myśleć, czy chociaż miłować czy praktykować, czy kochać czy darować? Angażować, miłować, szanować, hamować, zabraniać, karać, uwielbiać, nie wiem? Za dużo już tego! Mały umysłek, gdzieś zamilkły mikrofony, koniec już czy początek, koniec końców czy majątek? Skarb mój kochany poszedł sobie na banany i nie wiedzieć czemu jest tak jak jest. Kali mówić: Życie nie jest piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...