Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

niepewność


Rekomendowane odpowiedzi

... kocham ale nikt mnie nie kocha, nienawidzę ale nie chcę tego, czytam ale mi się nie chce tego czytać...:P
możnaby tak w nieskończoność, wyliczanka. jak dla mnie to banałem zalatuje, próbuj dalej, czytaj dużo współczesnych poetów, powodzenia

pozdrawiam serdecznie Espena Sway :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




No właśnie, kogo obchodzą twoje problemy gastryczne? Pod wierszem jest paw, a powinna być krytyka i może jakieś porady. Każdy kiedyś zaczyna i należy to uszanować. To samo się tyczy pani powyżej, bo o ile pamiętam jej debiuty, to też najlepsze nie były (że tak eufemistycznie powiem). W powyższym wierszu przynajmniej nie ma błędów logiczno-gramatycznych.

Co do wiersza, nie ma tu żadnego dobrego pomysłu. To raczej zapis stanu samopoczucia, a to samo w sobie nie jest atrakcyjne. Nie ma też żadnej ciekawej formy. Brakuje jakichś środków stylistycznych, czegoś co dawałoby pozytywne wrażenie estetyczne.

Zamiast poezji współczesnej poleciłbym podręcznik, gdzie wymienione są środki stylistyczne i próby ich używania. Następnie, ale to daleka przyszłość, proponuję rozważyć, czemu te środki mają służyć. Potem już pozostaje tylko poszukać pomysłu, który mógłby zainteresować jeszcze kogoś oprócz Ciebie. No i na koniec napisać utwór, w którym te środki służą treści.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...