Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Siła twórcza


adam sangreal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu, ale zrodziła się dyskusja o książkach Coelho : ( To nie tutaj!
Z tego co wiem to Almanach umarł śmiercią naturalną.
Co do pomysłu – a czy wszystkie wydawane książki przedstawiają wysoką wartość. Ludzie wydają takie beznadzieje że się w głowie nie mieści. Nie wiem jak w Poezji, ale na Prozie jest wiele bardzo interesujących tekstów.
Forum jest opanowane przez poetów – to wy, niezwykle licznie, tworzycie tutaj poezje, a potem nazywacie to tandetą, gniotem itd. itp. Dla mnie to nie halo.
Zwracam się więc do Prozaików- grupy mniejszej, ale jakże wartościowej. To ma być Proza przeplatana klimatem, bądź tematem Poezji podobnym do tekstu.
Uważam, że czytelnicy zawsze się znajdą. Sztuka nigdy nie umrze – w takim razie odbiorcy sztuki także zawsze gdzieś będą.
Najlepiej powiedzieć, po co, beznadzieja, głupi pomysł. Krytykuje się najłatwiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam wszystkie komentarze...uważnie
internetowa książka ! a z czasem rzecz biorac optymistycznie papierowa!
Adam jesteś młody, pomysłowy, z głową jak walizka, pełna pomysłów.
POPROSTU stwórz własną stronkę w internecie i zaproś prozaików do wspólnej przygody literackiej! możesz tego dokonać i poprosić admini. do pomocy i współpracy lecz trzeba coś mieć/ wstepny zarys, projekt/
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te komentaże i wychodzi na to że własciwie wszystko co inni piszą to gnioty kicha i nie wiadomo co . No może i tak jest . Ale jeżeli ktos zaczyna pisac to nie po to żeby zyskać sławe . To są ludzie którzy coś czują . Może nawet nieraz nie potrafia tego do konca przekazac . Ale zamiast sie z nich wysmiewac moze ktos im pomoże , pokaze gdzie tkwi błąd . A wtedy faktycznie może powstac tomik pod tytułem 'Ból" "Radość " czy coś w tym rodzaju . W sumie zawsze prościej było wyszydzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...