Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

granica


Confiteor

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



piszę o tym co jest, co nas kształtuje, reprezentuje nas masłowska podobno trafnym spojrzeniem na środowisko
a liberę słyszałem, nie czytałem niestety


mnie nie reprezentuje ani Masłowska ani nikt inny (piszę mnie, ponieważ napisał Pan "nas")

piszę 'nas' bo jej książka tłumaczona jest na wiele języków, ostatnio słyszałem że na rosyjski (jeszcze tam nas mało) i właśnie w tych krajach czyta się polską współczesną literatrurę której przedstawicielką jest masłowska, jako polaków reprezentuje więc nas, libery chyba się nie tłumaczy (chyba że się mylę)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiecie co ?? Jezeli ktos pisze nieodpowiednie czy obraźliwe komentarze to sie go usuwa z forum a nie robi na ten temat dyskusji bo wtedy trzeba zaniżyc poziom do najmniej rozgarnietego bo inaczej on i tak nic nie zrozumie . No chyba że to wszystko ma na celu pokazanie ze ktoś jest lepszy bo czegoś tam nie powiedzial . Ale równie dobrze możemy wtedy powiedzieć jestesmy lepsi od mordercy bo nie zabijamy . Mysle ze to wszystko to nic innego jak próba zwrócenia na siebie uwagi ale w troche mało efektowny sposób. To jest pokazanie swojej własnej wartości na tle tych gorszych . A jeżeli wszyscy zaczną równać w dół to marna nasz przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




mnie nie reprezentuje ani Masłowska ani nikt inny (piszę mnie, ponieważ napisał Pan "nas")

piszę 'nas' bo jej książka tłumaczona jest na wiele języków, ostatnio słyszałem że na rosyjski (jeszcze tam nas mało) i właśnie w tych krajach czyta się polską współczesną literatrurę której przedstawicielką jest masłowska, jako polaków reprezentuje więc nas, libery chyba się nie tłumaczy (chyba że się mylę)
obywatelu! co za - za przeproszeniem - pierdoły. liberę przetłumaczono na 15 języków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...