Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

w górach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam po wczasach... wszystko się zmieniło i nic się nie zmieniło. Myślę, że nie jest to wiersz, który może się podobać lub niepodobać; myślę, że można go zrozumieć bądź nie. Jeśli ktoś pamięta moje ostatnie wiersze i zatrzyma na dłużej to powinien zrozumieć.

pozdrawiam /Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie :) ciesze sie ze juz jestes ;) jakos tak .

Wiersz osobisty to fakt . Ale ja go na swoj sposob zrozumialam . A co na to Milena ?;)
juz przeczytala? spodobalo jej sie ;) tak pytam...(zeby nie bylo ze ja wscibska czy cos:P)

pozdrawiam i czekam na inne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everygrey - cóż, wiersze jednak nie oddają całego mojego życia i moich relacji z płcią przeciwną. Milena i Natalia to dwie różne znajomości, które się nie wykluczają w żaden sposób... Ale fajnie, że pamiętasz o Natalii :) A no, może i o Tobie kiedyś taki wiersz napiszę, wiesz - tylko musielibyśmy jakoś wcześniej trochę pogadać i się poznać ;) jeśli chcesz...
Kasiu - nie jesteś wścibska, gdzie tam :) u kobiet to się nazywa "interesowanie się" :P hmm a Milenie się podoba z tego co wiem...
Lenko - no nie było mnie tutaj dawno i Ciebie też jakoś nie ma ostatnio... masz rację - miejscami dwuznaczność, miejscami dosłowność... no i mam nadzieję, że się nie mylisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...