Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

send me an angel


Rekomendowane odpowiedzi

ześlijcie mi anioła priorytetem w paczce
w niej upchajcie pióra i zaklejcie znaczkiem
do zestawu dajcie jeszcze jedne skrzydła
by móc wzlecieć z nim gdyby ziemia zbrzydła

ale żeby anioł czasem był człowiekiem
w dzień pozrzucał szaty i pod świętym wiekiem
był kolejnym takim co się będzie kiwać
razem ze mną w pubie od kufelka piwa

i niech będzie z niego człowiek mądry cwany
taki żeby ze mną mógł obmyślać plany
a gdy życie nam podhaczy nogi
niech mnie zaraz złapie i oczyści drogi

P.S. prośba mała dajcie adres domu
gdy się zechce wysłać go do nieba znowu
taki anioł kumpel to genialna sprawa
ale dużo szczęścia to jest też przesada




*********************************************
z dedykacją dla P.M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Nie bylo mnie tu strasznie dlugo. Sadzilam, ze wiekszosc powymierala smiercia naturalna. A tu? Prosze, prosze....

Kolejny wiersz z serii "komicznych", pozornie "komicznych". Podobasz mi sie...jako autor. Ten tekst wbrew pozrom, mimo calej tej toczki dziecinno-smiesznej jet cholernie ineligentny. Kiedys, pamietam prosilam cie bys przestal byc kabareciarzem. Nie obserwowalam kolejnych juz twoich tekstow, wiec nie wiem jak ci z tym poszlo i czy poszlo w ogole. To byl blad (ta prosba). Z tym kabaretem bardzo ci do twarzy, choc to tylko przedsionek, maska za ktora kryje sie prawdziwa, czysta liryka. Moze troche idealizuje...I to jest to, co w tobie najbardziej cenie. Piszac, jestes (sorry to zakrawa o banal) strasznie meski, nadwrazliwosc maskujesz usmiechem, ironia, bywalo chyba, ze i sarkazmem.
Nie chce popadac w zachwyt, ani prawic zbyt wielu kompementow, bo to i niesmaczne i nie czas na nie, ale ciebie jednego na tym forum czytuje niemalze cie widzac.

Pozdrowka, Paula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkiiim za komentarze hehe... aż dziw bierze że mnie nie zjechaliście bo chyba jednak przerwa dobrze mi nie zrobiła i nieco wypadłem z formy... puentą chciałem standartowo coś zaznaczyć jak to wiktor heh... i myślę że mi się to udało... jednakże forma wiem że nie jest najlepsza... no ale popracuję i nad tym... witam ponownie hehehe

pzdr
wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy się ten no... ja długo nie pisałem, więc nie chciałem się porywać od razu z motyką na słońce z jakimiś białymi pokręconymi wierszami, w których sens znajdziemy po 20 przeczytaniu... w wakacje jakoś nie mam do tego głowy... (nigdy nie miałem:P) tak więc postanowiłem napisać wiersz prosty łatwy i przyjemny, a jeśli taki to rymy jednak pomogą, wydało mi się...
ale mimo wszystko nie jestem zadowolony z tego wiersza heh tak jak powinienem... dlatego pomyślę nad jego drugą wersją! bo jak dopisałem wiersz jest z dedykacją, a jeśli tak nie może być byle jaki:P

dzięki za koment
pzdr
wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...