Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Deszcz listopadowy


Rekomendowane odpowiedzi

[quote] Podpowiadać... poprawiac... pomagać



więc dlaczego nikt nie podpowiada, pomaga, poprawia tylko od razu leci z hasłami:
- po co
- nie pisz dziewczyno przez rok
- lepiej baw się lalkami
- weź nie męcz ludzi

to nazywacie pomocą ??

ja też [u]tutaj[/u] debiutuję. podkreśliłem to, bowiem swój debiut miałem prawie dwa lata temu. Pare moich wierszy wylądowało na konkursach, nawet za dwa wiersze dostałem wyróznienia. Debiutujących nie powinno się zniechęcać tylko, tak jak sama napisałaś:

[quote] Podpowiadać... poprawiac... pomagać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menkaure Semerkhet ja też debiutuję TUTAJ, wcześniej publikowałam w zaawansowanych... Jestem jedną z pierwszych osób, które publikowały na tym forum. Pewnie niewiele osób stąd pamięta wiersze np. Gosi Stypułkowskiej. Istnieje pewna prawidłowość - zauważyłam to na wielu forach internetowych - 'nowa' osoba na forum to wspaniała okazja do dowartościowania samego siebie, połechtania własnej próżności... Zresztą podobne działanie występuje również w rzeczywistości pozawirtualnej - nowy członek grupy stanowi potencjalne zagrożenie... Zagraża naszej pozycji w grupie - może zająć nasze miejsce, więc trzeba się bronić od samego początku... atakując. /więcej w podręcznikach do psychologii ;) / Ja zawsze bronię debiutantów, sprawdzam przede wszystkim ile ktoś już wierszy opublikował, czasem kilka czytam, żeby zorientować się na jakim poziomie jest ta twórczość. Studiuję filologię polską, ale zdaję sobie sprawę, że są tu osoby np. trzynastoletnie zaczynające dopiero przygodę z poezją. Wdać - nie wszyscy to rozumieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...