Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

czy na tej grupie są feministki ?


Marian Koń

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Feministki są,sprawdź co piszą! Poetki mogą też być niziutkie,z prostymi długimi włosami,bez piegów,bez zadartego noska,z pięknymi szaro-niebieskimi oczami i takie mogą być też feministki!:) Stereotyp u Pana,goni za stereotypem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


To na jakiej planecie Ty żyjesz? Bo chyba nie na ziemi? Przykro mi,to nie jest życie,tylko stereotyp w czystej postaci.Pozdrawiam!
oj, żyję na tak zwanej Ziemi i co dziwniejsze, przypuszczalnie mocniej trzymam się gruntu niż szanowna Pani. Naprawdę.
a osoby o poglądach feministycznych, które znam, to skrajnie głupie, tłuste i brzydkie baby, które w inny sposób nie potrafią zwrócić na siebie uwagi. Przykro mi:P

Pozdrawiam również i podkreślam, że w żadnym stopniu nie jestem męskim szowinistą, w żadnym.
MZ
P.S. jesli moderator uzna że moja opinia kogos krzywdzi, to chciałem przypomnieć, że jestem murzynem i każdy ban zostanie uznany za rasizm.
kropka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Ja znam masę dziewczyn,które nie są feministkami i są głupie,grube,wredne!Feministki wyglądają dokładnie tak samo jak"inne gobiety",różnią ich tylko poglądy!Tak więc nie generalizujmy!
Ja np:znam facetów,którzy zdradzają swoje żony,biją,piją,poniżąją kobiety.Czy to znaczy,że każdy facet taki jest?Oczywiśćie faceci oddzielają seks od miłości,czyli niby kocha,ale jak tylko od dziewczyny wyjdzie,to każdą napotkaną laskę by przeleciał.Oczywiście według faceta nic takiego się nie dzieje,to tylko seks,a nie miłość! Nie można uogólniać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Ja znam masę dziewczyn,które nie są feministkami i są głupie,grube,wredne!Feministki wyglądają dokładnie tak samo jak"inne gobiety",różnią ich tylko poglądy!Tak więc nie generalizujmy!
Ja np:znam facetów,którzy zdradzają swoje żony,biją,piją,poniżąją kobiety.Czy to znaczy,że każdy facet taki jest?Oczywiśćie faceci oddzielają seks od miłości,czyli niby kocha,ale jak tylko od dziewczyny wyjdzie,to każdą napotkaną laskę by przeleciał.Oczywiście według faceta nic takiego się nie dzieje,to tylko seks,a nie miłość! Nie można uogólniać!
nie można uogólniać?
można można.
naukowe podejście do problemów polega na konstruowaniu modeli z posiadanych przesłanek.
w ten to sposób na podstawie posiadanej próby feministek zbudowałem model paskudnej baby z przetłuszczonymi włosami i przestawionym umysłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Ale się uśmiałam,aż z krzesła spadłam!Jak by mnie Pan zobaczył to by pan zmienił zdanie.Pozdrawiam:)
tak z czystej (samczej) ciekawości: zmieniłby zdanie o feministkach, czy o niefeministkach??... a poza tym nikt tu nie mówił że nie ma odstępstw od normy - zauważono jedynie, że femnistki przeważnie dlatego uważają że kobiety są dyskryminowane bo same tego doświadczyły, natomiast większość ładnych (definicja słowa "ładna" jest niemożliwa do określenia - tak zeby nie uogólniać :) ) kobiet uważa, że faceci to frajerzy, którymi można bez problemu manipulować... wnioski nasuwają się same?? czy może mój testosteron nie pozwala mi dojrzeć innych opcji?? :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...