11 minut temu, Alicja_Wysocka napisał(a):Ufff... Dziękuję Sylwestrze za komentarz bez skojarzeń.
Mam jeszcze podobny trochę wiersz o tym, co czuje kartka papieru, kiedy powstaje na niej jakoweś 'dziełko'
Pozdrawiam serdecznie :)
Torebkę = psycha, oczywiście... bez skojarzeń.
Dzięki :)