@Jacek_Suchowicz kocham "Czerwonego Tulipana.
dodam- że zaproszenie Krzyżaków do Polski było błędem.
@obywatel dziękuję
@Jacek_Suchowicz kocham "Czerwonego Tulipana.
dodam- że zaproszenie Krzyżaków do Polski było błędem.
@obywatel dziękuję
@Jacek_Suchowicz kocham "Czerwonego Tulipana.
dodam- że zaproszenie Krzyżaków do Polski było błędem
@obywatel dziękuję
Tańcząca w Lunaparku.
Poruszasz się jak łza na szybie.
Płynne ruchy,
lekkość unoszona przez wiatr.
Pod diabelskim młynem,
w domu strachów
smagana dziadowskim biczem.
Wszędzie widziały cię
wybałuszone oczyska
z krzywych zwierciadeł,
mlaskające jęzorem.
W światłach jupiterów
odnaleźliśmy przystań.
Dałaś się nasycić hormonom,
a ja jak diabeł
grzałem wino
na pośladkach grzechu.
Pewnie dlatego
nazwałaś mnie Rokitą…
Poruszasz się jak łza na szybie.
Płynne ruchy,
lekkość unoszona przez wiatr.
W Lunaparku, gdzie diabeł
miał swój dom,
a my odnaleźliśmy
własną przystań.