Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Infantylnie


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Nie będę się kłucić Twoje zdanie, szczerze to piszę pod innym nickiem i niedawno były słowa pochwalne z Twoich palców zauważyłem, że "nowych" choćby pisali niewiadomo jak i tak krytykujesz, mówisz marne, słabe, mam dosyć czytania czegoś takiego. A sam z tego co prezentujesz na tym servisie i na nieszufladzie Pa
"poeto"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Nie będę się kłucić Twoje zdanie, szczerze to piszę pod innym nickiem i niedawno były słowa pochwalne z Twoich palców zauważyłem, że "nowych" choćby pisali niewiadomo jak i tak krytykujesz, mówisz marne, słabe, mam dosyć czytania czegoś takiego.Jeszcze pomijasz te lepsze twory by nie zaliczyć wtopy że o kimś powiesz o kimś "nowym" dobre słowo . A sam z tego co prezentujesz na tym servisie i na nieszufladzie Pa
"poeto"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko takie uwagi.
"niedomówiony" piszemy razem, tak jak, od jakiegoś czasu, wszystkie imiesłowy przymiotnikowe bierne (jak również i czynne).

I polecałabym usunąć wielokropek z ostatniego wersu. Skoro "trzask zamykanych okiennic" to dla mnie kojarzy się to z krótkim, urwanym dźwiękiem, po co go "wydłużać" - ja mogę zrozumieć, że to jest np.: w celu skłonienia czytelnika do zatrzymania się i przemyślenia, ale mimo wszystko dla mnie ta puenta byłaby wtedy bardziej wyrazista.

Nie podobają mi się też zabiegi w stylu "(bez)względny" bo takie wahanie i kontrast można
wyrazić w znacznie ciekawszy sposób. Do przemyślenia.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.





Regulamin www.poezja.org & http://proza.interklasa.pl

5. Użytkownik nie ma prawa do :
f) Publikować treści zabronione przez prawo, wulgarne (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.), obraźliwe, naruszające prawa serwisu (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.) lub innych osób (art. 23 i 43 Kodeksu cywilnego), albo narusząjace zasady współżycia społecznego.


Oraz:

ZASADY
9. Masz prawo posiadać TYLKO jedno konto.


Konta: SweetDreams i Pajacyk.

Do widzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...