Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Dajmy sobiw wreszcie po mordzie jak na cywilizowanych przystało!


Oscar Dziki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Trafiłaś w czuły punkt. Tak bardzo chciałem być trendy i zajmujący dla Ciebie! Wiem!!! Kupię sobie spodnie z krokiem u kolan, to Ci zaimponię:P


nawet jakbyś miał spodnie z krokiem w piętach i tak byś był nudny, bo mnie od razu do łóżka z parapetu wysyłasz, a to o czymś świadczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Trafiłaś w czuły punkt. Tak bardzo chciałem być trendy i zajmujący dla Ciebie! Wiem!!! Kupię sobie spodnie z krokiem u kolan, to Ci zaimponię:P


nawet jakbyś miał spodnie z krokiem w piętach i tak byś był nudny, bo mnie od razu do łóżka z parapetu wysyłasz, a to o czymś świadczy.

O tym, że wiem lepiej od Ciebie, gdzie Twoje miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Pewnie, że nie, musiałbym za Twoim przykładem mózg sobie przenicować lekturą COSMOPOLITANA, aby na taki zasłużyć.

nie no to już kurwa skandal
z cosmo to już przegiąłeś!!! ręce precz od cosmo!!!!!!
a żeby przenicować, to trzeba coś mieć pod czaszką, trochę więcej niż gejzery spermy!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Pewnie, że nie, musiałbym za Twoim przykładem mózg sobie przenicować lekturą COSMOPOLITANA, aby na taki zasłużyć.

nie no to już kurwa skandal
z cosmo to już przegiąłeś!!! ręce precz od cosmo!!!!!!
a żeby przenicować, to trzeba coś mieć pod czaszką, trochę więcej niż gejzery spermy!!!!

A jasne, że precz. Ciekawe, że najczęściej powtarzanym wyrazem w tej twojej ukochanej gazecie jest "członek", "penis". Coś jakby zazdrość?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...