Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Spoglądanie na poezję w USA - Dariusz Pawlicki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

klaudiuszu — co jakiś czas w gazetach podają takie dane; ale ty pewnie ich nie czytasz, bo one też uczestniczą w spisku międzynarodowym
nie mówiłem, że obywatel może pozwać prezydenta, w ogóle nie było o tym rozmowy, używanie tego typu nadużyć w dyskusji jest niedopuszczalne
tak sobie myślę, że każda arogancja jest usprawiedliwiona, o ile ma w czymś poparcie — również w przypadku rządu USA, oni przynajmniej mają osiągnięcia, a powiedz mi klaudiuszu, czy w Polsce ktoś pozwał prezydenta Kwaśniewskiego, gdy niezgodnie z prawdą utrzymywał, że ma wyższe wykształcenie? ale cóż — z twoich wypowiedzi wynika, że możesz tego nie pamiętać, nie mam o to pretensji
ja wiem, że ty wypisujesz te bzdury dla jaj, ale że też ci się chce... zająłbyś się czymś twórczym
zmienianiem świata na przykład
pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


widzę że ciągle czujesz urazę, a mi się nie chce kłócić dla samej przyjemności dokopania komuś, możemy sobie pogadać o usa, ale udowadniać sobie nawzajem że nie czytamy gazet (pamiętaj że to ty się pierwszy na nie powołałeś a teraz nie umiesz udowodnić) innymi słowy - twoje nieudolne próby obrażenia mnie (zamiast tego co mówię) świadczą o braku argumentów a więc uważam dyskusję za zakończoną (przynajmniej z tobą)
narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...