Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




Acha, to co ja napisałem, to jedno zdanie, to ma być wynoszenie ponad wszystkich, na jakieś piedestały tak ? A nie można tego potraktować jako irytacji ?

Pan kpi w tych wierszach, pogardza pseudpoetami, a przyczepia się i dorabia jakąś ideologię do jednego mojego zdania. Kpina i pogarda to nie wyraz wściekłości, Pan się boi przyznać do tego co Pan pisze.

I niech Pan nie udaje, że chodziło tylko o dział P, w tym dziale też Pan pisał takie wiersze.


Pozdrawiam

1. to jedno zdanie było ostatnim z dłuuuugiej juz serii Wszechwiedzącego Natana, dlatego postanowiłem zareagować. dlaczego używa Pan l.m że kpie w wierszach skoro podał Pan jeden????? i tak jak powiedziałem nie kpie z ludzi a ironizuje to co ma miejsce ( tendencję)
I jakim cudem Pan pamięta to co pisałem w P skoro jest Pan krócej niż ja?
no chyba ze pod Pana nickiem kryj sie jakas inna postać wszystki z resztą znana...


I co Pan tu wyprawia, co Pan wyprawia ? Tak Pan reaguje na prawdę ?

Używam liczby mnogiej, bo było więcej wierszy w obu działach. Kpina i pogarda w tych wierszach jest wyraźna, i niech Pan nie czaruje wystarczy że każdy przyczyta ze zrozumieniem.

Nikt nie kryje się pod moim nickiem, Pan jest żałosny i z obrażaniem mnie i z wyskakiwaniem z takimi pomysłami.

Ach nie jestem wszechwiedzący, moje komentarzy i wypowiedzi są zwyczajne. Wyrażam w nich swoje zdanie w sposób normalny, proszę nie kłamać.

Pozdrawiam

Do meritum możemy nigdy niedojść, nawet nie mam Panu za złe tych bredni co Pan na mój temat, rozumiem zdenerwowanie. No i ten strach przed swoją twórczością ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote]I co Pan tu wyprawia, co Pan wyprawia ? Tak Pan reaguje na prawdę ?

Używam liczby mnogiej, bo było więcej wierszy w obu działach. Kpina i pogarda w tych wierszach jest wyraźna, i niech Pan nie czaruje wystarczy że każdy przyczyta ze zrozumieniem.

Nikt nie kryje się pod moim nickiem, Pan jest żałosny i z obrażaniem mnie i z wyskakiwaniem z takimi pomysłami.

Ach nie jestem wszechwiedzący, moje komentarzy i wypowiedzi są zwyczajne. Wyrażam w nich swoje zdanie w sposób normalny, proszę nie kłamać.

Pozdrawiam

Do meritum możemy nigdy niedojść, nawet nie mam Panu za złe tych bredni co Pan na mój temat, rozumiem zdenerwowanie. No i ten strach przed swoją twórczością ;)



Tak reaguje na prawdę? na tę wysnutą z palca i przypuszczeń? Kpina
Co do liczby mnogiej to jeszcze raz powtarzam podał Pan jeden przykład i to dośc wątpliwy.
prosze się nie opierać na INNYCH, ONI przevzytają zrozumieją...To Pan ze mną rozmawia czy ONI i kim są? ja Panu konkrety a Pan mi bzdety..
cieszy mnie jednak zrozumienie mojego zdenerwowania ja też okazałem się wyrozumiały tolerując wyzwiska i lepperowe zagrywki więc prosze nie udawać dobrodusznego pasterza bo trąca mi to dwulicowością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...