Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Amber   Oczywiście, pani Magdo, nie pójdę na żaden marsz - nie jestem dwunożnym ssakiem agresywnym - nie posiadam instynktu stadnego, poza tym: kiedy należałem do Polskiej Partii Narodowej - Marszu Niepodległości jeszcze nie było, a kiedy zostałem bezprawnie wyrzucony na warszawską kostkę brukową - nikt mi nie pomógł, prócz: Rafała Trzaskowskiego - pilnuję tylko i wyłącznie własnych interesów i wiem o tym, iż Rafał Trzaskowski zabronił organizacji Marszu Niepodległości, natomiast: organizatorzy odwołali się do Sądu Rejonowego, jak dobrze wiem: ministerstwem sprawiedliwości rządzi Adam Bodnar - nic z tego nie będzie, pozostaje jeszcze wojewoda - nic z tego nie będzie i w sensie prawnym - Marsz Niepodległości będzie nielegalny, byłem tylko raz na Marszu Niepodległości - gdzie początek miał być na Placu Konstytucji - doszło wtedy do awantury i tyle na temat - robię swoje i reszta mnie nie interesuje, teraz idę spać - wstałem dziś o piątej rano.   Łukasz Jasiński 
    • wtem na wojnę ruszyliśmy co niebędąc byliśmy nikt nas nie słuchał wiatr chmury zagłuszał   a my na warcie jak słupy  w ziemię zakuci nie raz za życia zabici nasz umysł wsteczny rozległy i niebezpieczny   my jesteśmy poetami głosem Bogów zawrzały kamienie rzucone na szaniec bez plamy mej krwi   my jesteśmy poetami armią umarłych żyjących w skafandrze  gdzie nie dociera głos śmiertelnika zasady kodeksów i biblijny hierglify   my jesteśmy poetami sens umarcia w dłoniach trzymamy sens życia między palcami jak koraliki z jarzębiny ruchem zmierzchu obracamy    my jesteśmy poetami com depresję zwyciężyli zmordowali rutynę zasadę i nicość nazywając ich w wersach  nocnymi gwiazdami sennymi marami co w morzu giną   wtem na wojnę ruszyliśmy co niebędąc byliśmy nikt nas nie słuchał wiatr chmury zagłuszał   a my na warcie jak słupy  w ziemię zakuci nie raz za życia zabici nasz umysł wsteczny rozległy i niebezpieczny     Klaudia Gasztold 
    • @Starzec super, można pośpiewać. Niby pochmurnie a jednak pogodnie.  Pozdrowienia ze słonecznego Wrocławia :)
    • @Jacek_Suchowicz piękna refleksja przepleciona nostalgią.  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...