Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

Walczyłem trzy lata o należny prawnie lokal socjalny, a zresztą: administracja wzięła pod uwagę różne czynniki - jestem sprawny fizycznie, tylko: nie słyszę i znalazła mi mieszkanie na czwartym piętrze bez windy, samotne matki, emeryci i osoby niepełnosprawne fizycznie dłużej czekają na lokal socjalny - system ma obowiązek przystosować mieszkanie do potrzeb obywateli - takie jest prawo, najgorzej jest podczas upałów - ledwo dawałem radę oddychać - wchodząc na czwarte - ostatnie piętro, mam za to piękny widok - łono natury, pytanie: jakie ma pani warunki i gdzie pani w ogóle mieszka?

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

Walczyłem trzy lata o należny prawnie lokal socjalny, a zresztą: administracja wzięła pod uwagę różne czynniki - jestem sprawny fizycznie, tylko: nie słyszę i znalazła mi mieszkanie na czwartym piętrze bez windy, samotne matki, emeryci i osoby niepełnosprawne fizycznie dłużej czekają na lokal socjalny - system ma obowiązek przystosować mieszkanie do potrzeb obywateli - takie jest prawo, najgorzej jest podczas upałów - ledwo dawałem radę oddychać - wchodząc na czwarte - ostatnie piętro, mam za to piękny widok - łono natury, pytanie: jakie ma pani warunki i gdzie w ogóle pani mieszka?

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

Walczyłem trzy lata o należny prawnie lokal socjalny, a zresztą: administracja wzięła różne czynniki - jestem sprawny fizycznie, tylko: nie słyszę i znalazła mi mieszkanie na czwartym piętrze bez windy, samotne matki, emeryci i osoby niepełnosprawne fizycznie dłużej czekają na lokal socjalny - system ma obowiązek przystosować mieszkanie do potrzeb obywateli - takie jest prawo, najgorzej jest podczas upałów - ledwo dawałem radę oddychać - wchodząc na czwarte - ostatnie piętro, mam za to piękny widok - łono natury, pytanie: jakie ma pani warunki i gdzie w ogóle pani mieszka?

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...