Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

Jeśli chodzi o modernizację Wojska Polskiego - ostatecznie Polska będzie miała:

 

- około 800 czołgów: niemieckich, koreańskich i amerykańskich, zamiast: planowanych - 2000 K2PL - nie będzie fabryki czołgów w Polsce,

 

- trzy wersje odrzutowców: F-16, F-35 i F-50 i nic więcej,

 

- około 800 000 młodych ludzi podczas corocznego Marszu Niepodległości, potocznie zwanym: Wojskiem Partyzanckim,

 

a miało być inaczej, cóż, tak zdecydował Święty Naród Polski podczas wyborów demokratycznych (tfu) i tyle na temat: reszta mnie już nie interesuje - pilnuję tylko i wyłącznie własnych interesów.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

Jeśli chodzi o modernizację Wojska Polskiego - ostatecznie Polska będzie miała:

 

- około 800 czołgów: niemieckich, koreańskich i amerykańskich, zamiast: planowanych - 2000 K2PL - nie będzie fabryki czołgów w Polsce,

 

- trzy wersje odrzutowców: F-16, F-35 i F-50 i nic więcej,

 

- około 800 000 młodych ludzi podczas corocznego Marszu Niepodległości, potocznie zwaną: Armią Partyzancką,

 

a miało być inaczej, cóż, tak zdecydował Święty Naród Polski podczas wyborów demokratycznych (tfu) i tyle na temat: reszta mnie już nie interesuje - pilnuję tylko i wyłącznie własnych interesów.

 

Łukasz Jasiński 



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Nie znalazłem czego szukałem, zadowolony czymkolwiek   wszystkie sygnały chowałem do kieszeni po czasie zaglądałem - oślepiony zamykałem, z nadzieją że zgasną    przepełnione kieszenie, plecaki , portfele    Już nie widzę sygnałów    Żyję w blasku 
    • Głupio mi teraz, bo znów skłamałem Głupio mi, bo odbicie widziałem I głupio jeszcze, bo uwierzyłem Najbardziej głupio - bo Cię straciłem   I nie pisze choć pisałem I nie myślę, choć myślałem I nie kocham, choć kochałem I nie żyję, choć żyć chciałem
    • @andrew   Jeszcze raz panu powtarzam: jestem za UREGULOWANĄ PRAWNIE ABORCJĄ, KARĄ ŚMIERCI I EUTANAZJĄ - wtedy minister sprawiedliwości Adam Bodnar i były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro - zostaliby poddani eutanazji, nigdy nie byłem za ABORCJĄ NA ŻYCZENIE - wtedy to ja zostałbym poddany aborcji, de facto: zamordowany jako osoba z wrodzoną inteligencją - ONI chcą wprowadzić aborcję rodem z Józefa Stalina i Adolfa Hitlera, dziękuję za rozmowę.   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @andrew   Mnie to nie interesuje, bo: wszystko znam z autopsji, a minister sprawiedliwości Adam Bodnar jest na smyczy Iustitii - to też organizacja prawników łamiąca Konstytucję Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, jeszcze gorszy był minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro - był na smyczy czarnej mafii - kościoła: Ordo Iuris i Opus Dei - taka jest bolesna i okrutna prawda, pan, jak widzę, nie przyjmuje do własnej świadomości podstawowych faktów, tylko: wrzucił mnie pan do worka politycznego, źle, bardzo źle z panem, powtarzam: jestem pogańskim racjonalistą - libertynem i intelektualnym biseksualistą - uniwersalnym, natomiast: Jezus Chrystus był filozofem uniwersalnej miłości, moim autorytetem moralnym jest Konstytucja Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, zresztą: serdecznie zapraszam na esej pod tytułem - "Narcyzm".   Łukasz Jasiński 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...