Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Przekształcenie


Rekomendowane odpowiedzi

@violetta Gdybym na wszystkie pytania miał odpowiadać wprost to życie byłoby zbyt proste. Tym bardziej, że sam bardzo długo szukałem odpowiedzi i kosztowało mnie to 39 lat mojego życia, a i tak jeszcze wiele muszę wyjaśnić. Powiem inaczej: wierzę i widziałem rzeczy, w które nie wierzy nikt. Absolutnie nikt, jeszcze. Pewnie nie daje to do myślenia, chociaż może... W każdym razie moja tożsamość może nigdy nie zostać w pełni ujawniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym Bardzo chciałbym powiedzieć wszystko wprost lecz szanse, ze uwierzysz w to, co mam do powiedzenia są bliskie zeru - zwyczajnie uznałbyś mnie za wariata. A nawet gdybyś jednak z miejsca uwierzył to obawiam się, że postradałbyś zmysły. Mówię to z pełnym szacunkiem. Będę uchylał rąbka tajemnicy po kawałku i czasami to będzie jazda po bandzie, czasami muskanie piórkiem. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to miej na uwadze, że metafora i symbolika są tym, czym władam, poza wiedzą ze świętych i nieświętych ksiąg. I pamiętaj jeszcze, że zachowuję się jak kameleon wykorzystując ludzką niepamięć oraz selektywnie drażniąc ich ego, a kłamać się nie boję i sumienia nie mam. Mam jednak coś wysoko ponad to, co jest ostatecznym obrazem rzeczywistości i wszystkim, czego człowiek pragnie zobaczyć.

Edytowane przez Duch7millenium (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...