Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

zachód słońca


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • 2 poniżej normy normy bijącego serca w przeliczeniu ok 24 lat w męce chłodu uścisków nieznanych by sfinalizować to 12 mesiącami ułudy szczęścia   wolę dosłowny mróz, zimę postnuklearną wolę przykryć się gruzem zwalonych domów   byle być w Twoich ramionach    
    • Przepraszam panów i młodzieńców że nie jestem panną zakochaną i nie dostaję na wasz widok rumieńców i nie myślę o was w każde rano Przepraszam panie oraz dziewczęta że nie mam postury Schwarzeneggera i nie w orderach moja pierś wypięta bo moje całe życie jest niczym chimera Przepraszam za niejeden życiowy błąd że tańczyłem z manekinami na ich balu wiem, że mnie kiedyś czeka za to boży sąd dziś nie mam o to wszystko do nikogo żalu Ale przed nikim nie okażę mojej skruchy bowiem byłem jestem i będę niezawisły i zawsze wierzyłem jedynie w dobre duchy nie obchodzą już mnie odkurzone pomysły
    • Narcyzm w pigułce  - przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...:)
    • @Marek.zak1 Mi wyszło coś takiego:   Czuła żona, mieszkanka Warszawy zaparzała codziennie dwie kawy. Ośmielił się mąż jej Zdziś: "Dajż, ja też zaparzę dziś." Teraz leczy oparzeń objawy.
    • chłonę ostatnie dni zbieram chwasty   ciekawi mnie lot na zewnątrz umierania   czekam znajduję się w czułym środku punktu w samym czułym środku punktu wokół las   rzeczy maluję czuję   pęd jest umysłem trawionym przez noc   piekło od nowa ciało szepcze    teksty między tekstami przedmioty między przedmiotami   pomyśl jeszcze raz gdzie pomyśl jeszcze raz zacznij od wewnątrz strata zysk i czy kochaniem złapiesz deszcz   żeby pojąć materiał żeby usnąć w kropli ciepła   ponieważ słuchaj weźmy na przykład ten dach tam wysoko śpiewaj z niego oh   masz przykład rzeczy - widzenia - starania się a w tym migotanie ledwo migotanie nisko i migotanie wysoko tam i ślepy strach   między miastami kolejowy przejazd wszędobylska narracja pojazdów, dłoni, twarzy   widoczny pokój niszy   a tam pod spodem ideałów znajdźmy sens 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...