Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Sen otworzył mi oczy


Rekomendowane odpowiedzi

@Stracony Tak, każdy ma swój własny sen o Warszawie. Prawda to. Ja widziałbym w niej miejsce bardziej do życia i mniej zaangażowane... i faktycznie mniej przeambicjonowane... i wolniejsze... i bardziej miejscem do życia, a nie do zapierdalania... Ale choć sen ma akurat każdy własny na temat, są sny z kategorii bardzo trudnych do spełnienia...  I niestety żaden tekst tutaj może obawiam się nie pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym Jeśli chodzi o miejsce wolniejsze ,to może Toruń spełniłby Twoje oczekiwania. To moje miasto. Lubię zatopić się w ciągłości historycznej jakiegoś miejsca. Czuję jego energię. Lubię też atmosferę tutejszych kościołów. Czego mi brakuje ,to perspektywy, horyzontu. Nie mogę wodzić wzrokiem w bezkres, to mi przeszkadza.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym ponieważ mnie samej nie przypadł do gustu nazbyt ostro sfromułowany obraz miasta Krakowa; czuję się w obowiązku przeformułować swój komentarz. 
Kierowały mną emocje wzburzone po zaistniałym incydencie sprzed kilku tygodni; kiedy to w Krakowie właśnie, w hotelu, dokonano włamu do mojego komputera.

Przykro mi, jeśli kogoś dotknęłam. To miasto, pomimo swoich problemów - budzi nieustanny zachwyt ludzi z całego świata. Jestem jego gorącą orędowniczką wśród niemieckich znajomych, ( ostatnio tylko, cztery  osoby wysłuchały moich superlatyw, i zapragnęły pojechać do Krakowa ). 
 

pozdrawiam Autora.

Edytowane przez Dagmara Gądek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dagmara Gądek Jako autor mogę tylko powiedzieć, że włam mógł być związany ze mną, bo tysiąc milion pięćset historii się ciągnie za mną... Za co niniejszym wszystkich współużytkowników portalu poezja.org niniejszym przepraszam, a w szczególności za wszystkie niedogodności związane z korespo z autorem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...