Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Hejtofobonauta pospolity


Rekomendowane odpowiedzi

@Nata_Kruk Do całkowitych milczków nie należę. Czasami się odzywam tu i tam. Ale masz rację. Nie często.

Nie bywam tutaj regularnie a i nie mam czasu na czytanie wszystkiego a jeszcze mniej na rozpisywanie się.

Wpisuję się pod wierszami, które mnie naprawdę przekonały.

Z krytyką jestem raczej ostrożny, bo jeżeli mi się coś nie podoba, to nie znaczy, że jest złe. Mam po prostu wyszukany gust i tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

... moim skromnym zdaniem, większość z nas nie jest prawdziwymi krytykami literatury,

czytając czasem podajemy jakieś uwagi, to czytelnikowi wolno... autor i tak ma głos decydujący.

A gust, jasne.. o tym się nie dyskutuje.. :)

Edytowane przez Nata_Kruk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Chodzisz po nim, jeździsz, czasami uderzysz w niego głową. Być może stracisz przytomność, być może doznasz trwałego urazu. Być może wiele czasu na rekonwalescencje i walkę u ubezpieczyciela.   Betonu nikt nie ruszy, trzeba młotu udarowego by go rozbić, A i tak nie będzie z niego miękkego piasku, na którym stopy pozostawiają ślady A i tak nie będzie z niego inteligentnych maszyn, czy statków kosmicznych   Beton co najwyżej może tysiące lat osiadać coraz głębiej i głębiej, Ciągle zarastając w nowe rośliny produkujące tlen za dnia by życie kwitło Ciągle będąc podkopywanym przez kolejne pokolenia zgłodniałych mrówek   Kto jest pokrzywdzonym? Kto jest pracownikiem? Kto jest pożyteczny?   Beton.  
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      To coś ją słabo nauczyli, albo pamięć już nie ta. Poziom wiedzy religijnej w naszym kraju jest żenujący niestety. Ludzie mają tytuły profesorów, chodzą do kościoła co niedziele, a nie znają podstawowych prawd wiary.   Kiedyś robiło się zapasy. Mieliśmy z babcią całą piwnicę obstawioną różnymi słoikami, a ile przy tym było roboty. Najpierw na działce, by urosło, a potem, by to przetworzyć.
    • kot z blokowiska na Osiedlu Błonie strzelał sikiem z domu do kwiatka na balkonie i zamiast kuwety oszczał  wszystkie  tapety kot zdobi balkon,  a  kwiatek - w salonie  
    • @Rafael Marius niepraktykująca katoliczka:) cóż, ja się pytam Boga, co mogę, a co nie. Zbieram siły na zimę:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Może ciocia jest wyznawczynią judaizmu, lub świadkiem J...?
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...