Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kocham Grecję


Rekomendowane odpowiedzi

@Rafael Marius mówię kalimera, kalispera, kalinichta, efcharisto:) znam parę słówek, trochę się uczę. Wszędzie słyszę od Anglików, Belgijek good enjoy :) muzykę mamy i piękne są wieczory, to saksofon, tańce są też przytulańce:)

Edytowane przez violetta (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Mariusw Polsce tego nie ma aż tak:) nie byłam zadowolona i dlatego wyjechałam do Grecji, a tu zawsze nie zawiodą:) w tych gorszych hotelach też jest fajnie:) obok jest mały hotelik 3 gwiazdkowy i sympatyczni tam ludzie, bo spotykam na plaży, rodzina, a mama ich zawsze stoi na plaży:) nie widziałam, żeby leżeli, i jest też taka rodzina, co nie zabrali jednej córki, a ta siostra na plaży cały czas rozmawia i się widzą przez telefon, zapytałam, dlaczego jej nie zabrali:) komedia :) Polacy to jednak dziwni ludzie, ale momentami zabawni:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Niektórzy uważają, że tak się można szybciej opalić.

 

Grecy są specjalistami od turystyki od wieków, a u nas to dopiero raczkuje tak naprawdę w porównaniu z nimi.

 

Tęsknią za sobą. Najlepsze koleżanki. To dobrze, że tak jest, choć z drugiej strony mogła by też poszukać sobie towarzystwa na miejscu.

Może by się jakiś miły chłopczyk znalazł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...