Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Kołaczę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Tyrs moim zdaniem w pół drogi jest prawidłowo, ale to tylko moje zdanie:) ale jednak zawieszony wpół :)  
    • Termin   Czy 1000 lat to dużo? Nie wiem Ale mieć 3 razy pecha w życiu to chyba wszystko   Czy ebook na jutro to dużo? Nie wiem Ale mieć okrągłe plecy niczym liczba lat w branży to chyba za dużo   Wspólny mianownik? Brak 100 stron po 25latach życia Magister nie magister - 5 lat jedynie bez dyplomu   Czyli w sumie jak określić swoją pewność? Czym bowiem jest metafizyka, wiedza i inteligencja? Czym mądrość i czym życie w ogóle?   Może i znam wyznacznik doskonałości Może idę w jego kierunku Może go komuś zdradzę Może władam złym mieczem (pewnie tak ale najwyżej go zmienię) I walczę nie z tymi wiatrakami, w które wiatr dmucha (pewnie tak ale wiatr zmienia kierunek)   Jedno jest pewne: symbolika to nie bzdury, a byt może tylko być. Niebyt nie istnieje, a świadomość i jaźń są zagadką Jak fakt, że wszystko się przyciąga do pewnego stopnia.   Czy przyciągnę tę myśl, która trawi mnie od środka, od momentu, gdy zobaczyłem ludzi? Jak narcyz przeglądam się w lustrze, tylko nie ma kto wykonać operacji serca Bym zobaczył tam odpowiedź..   W terminie.
    • @violetta Ja obcinam sobie maszynką. Nastawiam na rozmiar i mam równo.   Moja mama też sama obcina sobie od lat. Dawniej też farbowała.
    • @viola arvensis Jeżeli chodzi o kobiece dłonie to jestem jak Niewierny Tomasz, zademonstruj Oborniki Śląskie, G. St. Maczka ** dokładny numer na priv @Naj Czasami potrzeba czasu by wbić odpowiedni poziom emocjonalny. Można wtedy przerobić lekcje ze szkoły, której wcześniej nie było.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...