Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

@kinsv poszukiwanie swojej drogi nie jest łatwe. Każdy rozróżnia dobro i zło. Należy wybrać to co jest najlepsze dla Ciebie, w Twoim przekonaniu. Zapewne nie uniknie się błędów. Ale wtedy najlepiej się człowiek uczy. Dobrego kierunku życzę - pozdrawiam pięknie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Znam ten ból, też bym nie wiedział co wybrać i w sumie nadal nie wiem, pomimo 55 lat na karku.

Jak miałem 21 większość drzwi była zamknięta. Trzeba było głośno i wytrwale dobijać się, gdy ktoś otworzył, to była jedyna opcja,

Zatem pozostawało tylko iść  prosto do przodu.

 

 

Edytowane przez Rafael Marius (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinsv ukłony @kinsv poszukiwanie swojej drogi nie jest łatwe. Każdy rozróżnia dobro i zło. Należy wybrać to co jest najlepsze dla Ciebie, w Twoim przekonaniu. Zapewne nie uniknie się błędów. Ale wtedy najlepiej się człowiek uczy. Dobrego kierunku życzę - pozdrawiam pięknie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś kompromis miedzy predyspozycjami, chęciami, możliwościami finansowymi i oczekiwaniami rynku, czyli perspektywami pracy. W sprawach powiedzmy prywatnych, podobny kompromis jest wskazany między porywami serca i rozsądkiem. Życie to trudna dyscyplina. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinsv Wybór nigdy nie jest łatwy i zawsze istnieje ryzyko, że to nie to. Jednak nie ma co liczyć na ideał... 

Wybierz według klucza, który wyda Ci się najlepszy, czyli albo to co Cię interesuje, to co lubisz, to co da Ci w przyszłości dochód itp.

Kiedy już jednak podejmjesz decyzję, to się jej trzymaj. Miotanie się, skakanie z kwiatka na kwiatek nie pozwoli Ci na rozwój i osiągnięcie czegokolwiek.

Życzę powodzenia.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kinsv jakiś czas temu doszedłem, no a potem o tym zapomniałem, że najbardziej wartościowi tutaj święci to lenie. Nic nie budują, mało zmieniają, pójdą na spacer, usiądą nad 4 piwami, wypalą 18 papierosów i jest po staremu przynajmniej. Bo to nowe to aż strach się bać - same kłopoty i nieprzewidziane zupełnie komplikacje :// Mnóstwo jakiś dziwnych fasad, które wyglądają ładnie tylko z wierzchu. No a potem wziąłem się do roboty i nie sądzę raczej, żeby jakiejś takiej wielkiej sensownej :))) I nawet nie wiedzieć czemu napisałem ten koment ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...