Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

@Somalija ja od dziecka mam swoją krawcową, ja cały czas szyję, nie wiem co to sklep:) a torebki mi robi pani Bożenka od liceum :) mąż jej mówi, że ma cukrzycę, ale zawsze mi uszyje tak, żebym nie marudziła, zna mój gust, moje preferencje, nauczyła się przez tyle lat:) gdy mi się coś zniszczy, to szyję nowe, zawsze coś innego, trochę zmienia mi się styl:) szanuję ubrania i długo noszę :) a dzianiny mi robi koleżanka:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiadałam ci, ale gdy byłam na wakacjach w Dębinie nad morzem, to spędzałam czas z  takich, fajnych chłopakiem, który przyjechał tam solo, ale nie wiem czy miał żonę, nie dopytywałam się, ale spędzaliśmy wspólnie fajnie kolację, rozmawialiśmy, gdy się napotkaliśmy pomiędzy naszymi odpoczynkami. Jedliśmy codziennie kolację tylko we dwójkę. Był nakryty dla nas i słuchaliśmy muzyki, rozmawialiśmy i  śmialiśmy się. On mocno wysportowany, bo codziennie robił drugie tyle niż ja km. Mieliśmy wspólny balkon, obok pokoje, no ja bym dziewczyną z balkonu, bo tam łapałam net. Ciężko by mi było z facetem, nie dorównywałam bym mu kroku. Ja chodzę swoimi ścieżkami. Wyjazd mi dużo pokazał, że to nie takie proste są relacje z ludźmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...